Marki » F-H » drzewno - przyprawowe « Grupy

ozonowy
cynamonowy
tytoniowy
Gucci Pour Homme II Gucci dla mężczyzn Filmy
Gucci Pour Homme II Gucci dla mężczyzn Zdjęcia Gucci Pour Homme II Gucci dla mężczyzn Zdjęcia Gucci Pour Homme II Gucci dla mężczyzn Zdjęcia

Gucci Pour Homme II marki Gucci to drzewno - przyprawowe perfumy dla mężczyzn. Gucci Pour Homme II został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Karine Dubreuil. Nutami głowy są liść fiołka i bergamotka; nutami serca są cynamon, papryczka pimento i czarna herbata; nutami bazy są drzewo oliwne, piżmo, liść tytoniu i mirra.

Liść fiołka Bergamotka

Cynamon Papryczka pimento Czarna herbata

Drzewo oliwne Piżmo Liść tytoniu Mirra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gucci Pour Homme II by Gucci.

HiM
Opus 1870
Portrait For Men
Manful

Gucci Pour Homme II Recenzje Perfum

Raw
Raw

Wysoce wyrafinowane perfumy.
Czytam i dochodzę do wniosku, że na każdej osobie Gucci II "gra" nieco inaczej.
Na mojej skórze zapach ten rozpoczyna się pięknym akordem fiołkowym. Wraz z upływem czasu perfumy nabierają drzewnej ostrości. Fiołek schodzi na dalszy plan, ale wiąż dopełnia kompozycję, i tak całość wybrzmiewa długie godziny, przy zachowaniu blisko-skórnej projekcji.
Perfumy charakteryzują się niezwykłą jakością, są bardzo harmonijne i pięknie wyważone.
Zdecydowanie polecam.

ganczar666
ganczar666

Długo broniłem się przed zakupem - powodem był kolor cieczy :-) . Kolor cieczy,niebieski,budzą się moje skojarzenia z Azzaro Chrome,Bossy,Invictusy itp.nie lubię za bardzo nudnych,wodnych świeżaków. Ale Gucci II to nie świeżak,to cięzki,lepki długodystansowiec który często zmienia się w ciągu dnia. Zacznę od początku - flakon - masakra,istne cudo,ogromny,piękny,masywny,prawdziwe dzieło sztuki,ozdoba kolekcji. Trwałość - mój Gucci wytrzymał siłownię,prysznic i dalej bez problemu daje znać o sobie,na mojej skórze może konkurować z Lalique Czarnym Kałamarzem a to sprawia że już go kocham. Kocham perfumy i zegarki,dlatego porównanie-Rolex Submariner to zegarek idealny,pasuje do każdej okazji,zgrabny zawsze i wszędzie,uważam,że Gucci II jest właśnie jak ten Rolex,jest piękny,uniwersalny i genialnie prezentuje się zawsze i wszędzie. Ciężko opisać ten zapach,wszystko zależy od temperatury i czasu jaki minął od aplikacji. Napewno jest w nim coś piernikowego oraz herbacianego,to czarna,mocna herbata nadaje mu pewnej ciężkości. Po ok.3h pojawia się piękna mirra,coś cudownego. Przez cały czas trwania zapachu można wyczuć również cynamon który nadaje pewnej puszystości.Generalnie zapach dla mnie idealny,podobnie jak mój Rolex :-)

KMWTW
KMWTW

Zapach nieomalże owiany legendą, rodzony brat starszego Gutka, dziedziczący po nim zarówno geniusz kompozycji jak i ciepło-korzenną duszę. Połączenie kwiatowego akordu fiołka, podbitego przez świeżość bergamotki w otwarciu, ciepła wybrzmiewającego pod postacią cynamonowej herbaty w sercu oraz wytrawność delikatnie przyprawionego tytoniu w bazie daje piorunujący efekt. To główny trzon tej orgazmogennej mikstury. Gdzieś tam w międzyczasie majaczą pozostałe składniki, może troszkę mniej wyczuwalne, jednakowoż grające istotną rolę w całokształcie wybrzmiewania zapachu na skórze. Wrażliwsze i bardziej wprawne nosy z pewnością wysupłają arcydelikatną ostroś papryczki, ciepłe piżmo czy chociażby akordy mirrowo-drzewne. Tego cholerstwa nie da się nie polecić. Ciężko znaleźć osobę, która byłaby na "nie". Jeżeli już taka się trafi, zazwyczaj ma zarzuty do kulawej trwałości tego wynalazku, pomimo sympatii do samej kompozycji. To tak, jakby ktoś mówił: "Wiesz, jesteś taki niedobry. Ale i tak Cię kocham". O tym aspekcie też zostało już napisane wiele słów, rozpiętość długości wybrzmiewania tegoż specyfiku na skórze jest tak wielka, że trudno czasem w to uwierzyć. Jedni przestają go czuć kilka minut po aplikacji, inni żyją z nim w dobrej komitywie przez cały dzień, aż do wieczornego prysznica, który to prysznic też nie zawsze potrafi uśmiercić ową herbatkę. Takież to przygody z tym Gutkiem w kwestii trwałości. Projekcja jest raczej bliskoskórna, elegancka, dyskretna. Nie wiem, czy byłbym w stanie pokochać ten zapach tak samo, gdyby projektował jak Joop Homme czy Kouros. To ta sama historia, co z herbatką w Bvlgari PH. Wolę czuć ten aromat pod postacią motyla, nie młota pneumatycznego. Z drżącymi palcami muszę napisać, że to jeden z najlepszych, jeżeli nie najlepszy zapach, jaki KIEDYKOLWIEK dane było mi poznać. Bezwzględna miłość. Kocham, pragnę i pożądam...

snakesoncane
snakesoncane

Ostatni z 'dobrych' możliwy do nabycia perfum z tego domu mody. Dobra, uniwersalna kompozycja. Herbata to zdecydowanie podstawa tego zapachu, zmiękczona przez liść fiołka - nie taka gorzka. Mirra może nadawać całości 'wykończenia', ponieważ nie czuje jej tutaj prawie w ogóle. Jest to zapach bardzo podobny do jednego z moich ulubionych L'Homme Libre, głównie ze względu na liść fiołka, chociaż między tymi dwoma zapachami wybrałbym Libre, ponieważ trwałość i projekcja PH2 jest tragiczna. Na papierze wytrzymuje 3-4 godziny, a na mnie może 2. Podsumowując - zapach dobry, świetne 'zejście' (drydown), lecz ze względu na trwałość nie jest wart swojej ceny.

Rysio
Rysio

Cudny zapach, ale nie lubi się ze mną. Zapach znika po około 30-45 minutach. Bardzo bym chciał go używać, bo jest naprawdę wspaniały. Niestety byłem zmuszony oddać flakonik, a osoba która go dostała twierdzi, że na nim gucio trzyma się kilka godzin. No cóż..

Kokos ;)
Kokos ;)

Kiedy zobaczyłem flakonik tych perfum w Hebe puknąłem się w głowę dlaczego testowałem aż tyle perfum a nigdy nie poznałem tej kompozycji.Testowałem całość w chłodny jesienny dzień i myślę że do bardzo dobra pora dla tego Gucia.Całość pachnie na prawdę świetnie.Wyczuwam głównie Czarną i wytrawną herbatę,mirrę,liść fiołka oraz bardzo otulający Cynamon.Miłośnicy herbaty w perfumach powinni być zachwyceni.

Kiszonyogor95
Kiszonyogor95

Fiołkowo-cynamonowa herbatka od Gucci'ego. Drugi z dwóch, właściwie legendarnych już zapachów "Pour Homme" znanej, włoskiej marki.
Dwójeczka rozpoczyna się delikatną bergamotką, połączoną z cudnym fiołkiem - bardzo lekko i przyjemnie. Następnie pojawia się herbata - naturalna, aromatyczna, z korzennym dodatkiem cynamonu. Co ważne, cynamon jest tutaj jedynie akcentem - nie zagłusza reszty składników, dodając delikatną nutkę przyprawową. W tle majaczy sobie jeszcze ulotny tytoniowy dymek. Całość jest słodkawa, ale zupełnie nieprzytłaczająca.
To co najbardziej rzuca się w nos, podczas obcowania z Guciem, to zwiewność i swoista "transparentność" kompozycji. Można odnieść wrażenie, że zapach nie projektuje w zwykły sposób - stwarza raczej aurę wokół nosiciela, co pewien czas muskając narządy węchu przyjemną smużką aromatu. Skutkiem tego jest wrażenie elegancji i stonowania - Gutek nie narzuca się, nie wykrzykuje swojej obecności za wszelką cenę.
Kwestia parametrów użytkowych jest chyba najczęściej poruszanym tematem w wypadku tego zapachu. Na jednych "siedzi" godzine, na innych cały dzień - weź to człowieku zrozum... :) Ja w sumie jestem względnie zadowolony, 5-6h stonowanej projekcji to całkiem niezły wynik, biorąc pod uwagę lekkość kompozycji.
Warto wspomnieć o ogromnej uniwersalności tego zapachu - osobiście mogę go używać przez cały rok, no może z wyłączeniem największych mrozów, właściwie w każdych okolicznościach.
Gucci Pour Homme II, jest wg mnie zdecydowanie godnym następcą genialnej "jedynki". Od pierwszego "niucha" przypadł mi do gustu, a z każdym kolejnym użyciem coraz bardziej go doceniam. Chyba będę musiał zastanowić się nad flaszeczką :)
Fenomenalny zapach - trzeba poznać!

Marcin__
Marcin__

Gucci Pour Homme to według mnie najlepszy produkt, jaki został wyprodukowany przez tą włoską markę.

Otwarcie jest bardzo świeże - kwiat fiołka w połączeniu z bergamotką zwiastują teoretycznie charakter całości kompozycji. Otóż nie - a przynajmniej nie do końca.

Po ok. 10 minutach czuję sygnaturę tych perfum. Herbata - mocna, czarna herbata, bardzo dobrej jakości, aromatem trochę przypomina earl grey, ale równie dobrze może to być mieszanka herbat. Występuje ona tutaj w wersji "korzennej" - mamy cynamon, ale także odrobinę ostrzejszych przypraw - papryczkę pimento i delikatny różowy pieprz w tle (w składzie go nie ma, ale ja go czuję). Całość jest słodka, ale nie jest to słodycz przesadna, wszystko jest doskonale zbilansowane. Baza jest mocnym punktem tego zapachu - tytoń (ale nie mocno wysuszony, tylko "liściasty") i mirra to jej dwa główne składniki, a właściwie to mirra z odrobiną tytoniu. Jeżeli chodzi o mainstream, to bez cienia wątpliwości jest to najlepszy zapach z dodatkiem mirry.

Trwałość jest, biorąc pod uwagę kolor cieczy, koncentrację i teoretyczny "charakter" zapachu, nie z tej ziemi. Na mojej skórze oscyluje ona w granicach 12-15 h. Projekcja jest bardzo dobra przez ok. 5 h.

Wiele osób ma opinię, iż ten Gucci jest zapachem wiosenno-letnim, a nawet "wakacyjnym". Owszem, zdaje wtedy egzamin, gdyż to bardzo uniwersalne perfumy. Jednak mnie nosi się go najlepiej zimą - wtedy ukazuje całe swoje piękno - bardzo wyraźnie czuć herbatę, a mirra jest wręcz dymna.

Jest to w tej chwili jedyny bardzo dobry męski produkt tej włoskiej marki. Reszta perfum jest albo przeciętna (by Gucci i Sport) lub tragicznie zła (Guilty, Intense, Black i Made to Measure). Mój ulubiony, jeżeli chodzi o mainstream. Mam nadzieję, że nikt nie "wpadnie na pomysł", by go wycofać, tak jak jego poprzedników...

wrslucky
wrslucky

W tym zapachu jest coś wyjątkowego, zdecydowanie jest to najlepszy zapach jaki posiadam w swojej niedużej kolekcji. Pachnie wyjątkowo i czarująco, a zarazem wydaje się być w miarę uniwersalny. Mój produkt jest z listopada 2013 roku i mam nadzieję, że prędko nie zostanie wycofany ze sprzedaży.

Marciu

U mnie trwałość przy 5ciu "psikach" wynosi ok. 15 h. Od porannego do wieczornego prysznica. Jak zaaplikuje więcej, to wzrasta nawet do 24 h. Czasem mam tak, że nawet po kąpieli herbaciano-przyprawowa woń unosi się jeszcze znad mojej skóry.
Jeszcze co do zastosowania - można spokojnie używać Gutka na wieczór. Nie tylko ten wiosenny/letni. Na imprezy - zdarzało mi się także go ubrać, ale raczej bardziej na domówki niż do klubu.

W porównaniu do Gucci by Gucci/Sport to jest nawet bardzo ciężki zapach. Nie wspominając już o sztucznych, tandetnych i plastikowych Guilty/Intense/Black/Made to Measure. Porównując z nimi, Gucci II to zapach niszowy, o doskonałej jakości (bo faktycznie jest zmieszany perfekcyjnie).

Aha, nie wydaje mi się (i całe szczęście), żeby ten zapach był wycofany/w fazie wycofywania. Chyba ktoś u Gucciego poszedł WRESZCIE po rozum do głowy i nie pozwolił P&G położyć łap na tym pięknym pachnidle.

kwiatek

Muszę się zgodzić z Marcinem. Tylko początek jest pozornie świeży, im dalej tym ciężej. Letnie wieczory owszem, od rana jak kto woli. Przecież każdy nosi co mu pasuję, jednak ja używam wedle powyższego...
Dodam jeszcze, że na mnie trwa i trwa aż do prysznica.

Marciu

Ciekawa sprawa, że tyle osób mówi o Guccim II PH, że to zapach na ciepłe dni. Ja mam dokładnie odwrotne zdanie - to jest zapach idealny na jesień i zimę.

Na mojej skórze lekkie jest tylko otwarcie. Później to mocna, słodka czarna herbata doprawiona obficie cynamonem i mirrą. Próbowałem nosić go latem, nie da rady. Jego ciężar mnie przytłacza. Wiosną owszem(ze zmniejszoną aplikacją), ale wraz z końcem kwietnia Gucio II co roku idzie w odstawkę. Zdarza mi się również traktować tego Gustawa jako zapach wieczorowy - wtedy faktycznie, jak najbardziej jest całoroczny - i na wiosnę/lato, jak i jesień/zimę.

adaszek
adaszek

Wiosenne cudo ! Fantastyczne, trwałe i eleganckie. Symbolizujące piękne chwile. Lekkie, ale ma w sobie jakąś taką esencjonalność. Dla mnie nazwa oprócz drugiej edycji ma jeszcze jedno znaczenie: 'II', czyli dla obojga. Zarówno do noszenia, jak i w sensie 1+1=dwoje. Kobieta i mężczyzna, ich związek. Liść fiołka + bergamota tworzą wrażenie śliwki. Słodkiej, lekko konfiturowej oraz kojącej, którą właśnie pijemy. Jest wiosna, wczesny ranek. Siedzimy na tarasowym fotelu i wspominamy nasze pierwsze spotkanie. Mówią, że nie można się zakochać od pierwszego wejrzenia. Cóż, Nam się udało. Spotkaliśmy się na lotnisku. Jeszcze nie nadeszła prawdziwa wiosna, choć śniegu już od dawna nie czuliśmy pod nogami. Było mocno wietrznie, ale ciepło i słonecznie. Byliśmy młodzi i uśmiechnięci, beztroscy. Nie zapomnę tej chwili gdy Ją zobaczyłem. To w Niej znalazłem swoje serce. Radość nie miała końca, była idealna i jedyna. Już wtedy wiedziałem, że na całe życie. Teraz śpi spokojnie w pokoju, niedługo wstanie i znowu uniesiemy razem dzień. Będziemy walczyć. Nawet jak wszystko się sypie, to przy Niej czuję się pewnie i dobrze. Wiem, że damy radę. Ma mnie, a ja mam Ją. Dookoła było mokro, rosa pokryła trawę i rośliny oddolnie oczyszczając powietrze. W końcu wstała, usłyszałem kroki - spacerowała po domu. Jednak nie przyszła do mnie, cały czas nie wychodziła. Po chwili z kuchni poczułem unoszący się zapach herbaty cynamonowej. Jej ulubiony i zarazem mój, ponieważ dzieliłem z nią sympatie. Nie czekała długo, parzyła ją zawsze szybko. Miała być delikatna i przyjemna w smaku, dająca energię. Wreszcie podeszła i zapachniało mi oliwką, to ulubiony krem oliwkowy. Siadła obok mnie nie odzywając się, nie musiała tego robić. Jej głowa spoczęła na moich ramionach, objęliśmy się, ponieważ było jeszcze lekko chłodno i tak pozostaliśmy. Każde z Nas miało w sobie coś ostrego, gorącego. To pimento, szorstkie jak czasem nasze zachowanie ale też jak i ogień, który połączył Nas na wieki. Płonął w Niej i we mnie, w Nas. Dopóki nie nadejdzie dzień, aż zgaśnie - możemy wszystko. Gucci drugi. Tak pachnie Ona, tak pachnę Ja, tak pachniemy My.

Całościowo koncept jest genialnie dobrany, kontrastowy i uzupełniający jednocześnie. Żywy kolor płynu oznacza ruch oraz pogodę ducha. Kompozycyjna lekkość, przyjemność, ciepłość i zachęcenie do kontaktu - idealizuje mi kobietę. Flakon o ciężkim kalibrze, masywny - męski. Wyobrażam sobie, że mógłby go nosić Tytan z mitologii greckiej. Zatyczka, gdy odwrócimy ją do góry nogami wygląda jak luksusowe opakowanie na prezent, a w jej środku znajduje się miejsce na obrączki ślubne, które symbolizuje złoty atomizer. To jest miłość proszę państwa, najważniejsza rzecz w życiu. Nie bójmy się kochać.

Marciu

Zapach jedyny w swoim rodzaju, nie ma takiego drugiego.

Odkąd go poznałem ok. 2 lata temu, najpierw znienawidziłem go, by po kilku dniach zakupić flakon 100 ml. Szaleństwo? Być może :)

Otwarcie jest bardzo świeże, to eksplozja fiołkowo-bergamotkowa, przy pierwszym moim kontakcie z tymi perfumami pachniało mi to niezbyt ładnie, raz ogórkami małosolnymi, to znowu konserwowymi. Z perspektywy czasu widzę, że on się po prostu musi ułożyć na skórze - nie lubisz otwarcia - nie zmywaj go - daj mu szansę. Bowiem po kilkunastu minutach pojawia się herbata. Mocna herbata, (powiedziałbym, że earl grey ale średnio się znam na rodzajach herbat, więc nie powiem) z mnóstwem dodatków - przede wszystkim cynamon, ale także mirra i tytoń. Papryczki pimento nie czuję. Całość wręcz wibruje na mojej skórze, kocham to i bardzo często przyłapuję się na obwąchiwaniu nadgarstków. Taki właśnie zostaje Gucci II na mnie do końca swego żywota.

Trwałość jest niesamowita - ja wyczuwam go wyraźnie po 15 h. Projekcja jest duża przez pierwsze 5-6 h, potem ludzie czują go przy bliższym kontakcie.

Idealny całoroczny zapach , choć ja wolę go nosić jesienią, zimą i wczesną wiosną, gdyż w zimnej aurze lepiej się na mnie układa. W lato bywa, że mnie męczy, więc używam go tylko wieczorami.

Wierzę w to, że Gucci go zachowa w ofercie(cały czas dostępny na stronie internetowej, w stacjonarkach pojawia się i znika), bo to jedyny obecnie zapach z ich oferty mainstreamowej naprawdę wart uwagi.

ryszard
ryszard

Bardzo fajny zapach, nie wiem dlaczego ale dla mnie pachnie głównie śliwką. Gdyby tę śliwkę ograniczyć do połowy to byłby dla mnie idealny zapach - świeżak. Trwałość na mnie niesamowita, projekcja bardzo dobra. Polecam jednak przetestować zapach przed kupnem.

Roq
Roq

Taaa.... No cóż. Stało się. Zaopatrzyłem się w ten zapach, bo wychwalany jest pod niebiosa. Nieraz do niego podchodziłem, ale jego efemeryczna trwałość w zestawie z ciężkim flakonem wydawała mi się dowcipem w stylu Monthy Pythona i tworzyła niezrozumiałą dla mnie mieszankę, co w efekcie zniechęcało do kupna. Po latach, w zasadzie z braku ciekawszych pozycji na zapachowym rynku, a także (czego nie ukrywam), dość łatwej odsprzedaży Gucia II "w razie czego", zaopatrzyłem się w ten szklany kloc.
Nie, broń Boże nie czuję się zawiedziony Guccim. On pięknie wpisuje się w moje preferencje. Jest zwiewny (może aż zanadto), subtelny, nowoczesny, ma w sobie nutę imbirową którą bardzo lubię i w zasadzie, nie mam się do czego przyczepić. Trwałość też jakby uległa polepszeniu, lub mój nos odzyskał sprawność.
Więc skoro jest tak dobrze, to dlaczego nie skaczę z radości?
Po pierwsze, bo jestem za ciężki i za stary na skakanie.
Po drugie, wydaje mi się, że Gucci PH II najlepsze lata ma już za sobą. W międzyczasie poznałem wiele zapachów z "tej bajki". Ładniejszych, intensywniejszych i chyba lepiej skomponowanych. Ot, choćby YSL L'Homme (który jest dla mnie Guccim II Intense), czy choćby Mont Blanc Presence (coś jak wersja Gucci II Elegance).
Żeby już nie zamęczać, zakończę tą recenzję stwierdzeniem, że Gucci PH II to zapach ze wszech miar udany, lecz okazało się, że mam zapachy co najmniej podobnej jakości, a nawet lepsze. Dlatego zakup tego Gucia okazał się zbędnym, a pieniądze nań wydane, mogłem przeznaczyć na jakieś bardziej pożyteczne cele. Na przykład rozbudowę parkingu parafialnego w Wąchocku, albo budowę schroniska dla ludzi dotkniętym silnym kacem...

Jakub1965
Jakub1965

Powinienem nabrać wody w usta po przeczytaniu tych wszystkich recenzji, bo dla mnie Gucci Pour Homme II to ogromne rozczarowanie. Pachnie jak śliwkowo-czereśniowy kompot, przyniesiony właśnie z piwnicy, by stać sie deserem do niedzielnego obiadu. Nie chcę tak pachnieć!

Seth
Seth

Jakkolwiek to zabrzmi w odniesieniu do stricte męskiego zapachu, odbieram go jako wysublimowany, wzbudzający ciekawość oraz wzruszający przypisaną chłopięciu elegancją i niewinnością. Na mojej skórze leniwie ewoluuje, rozpoczynając się nietypowym ujęciem zielonej świeżości, wyraźnie i długo wybrzmiewającej w delikatnie rozgrzanych przyprawami herbacianym sercu, nurzającym się w zwartej i nieidentyfikowanej jednoznacznie bazie. Lekkiej i nieskomplikowanej w wyrazie całości – fantastycznie skomponowanej z oszczędnie użytych i oryginalnie zestawionych ingrediencji – charakteru nadaje podprogowo wyczuwalne piżmo i delikatna ostrość białego pieprzu. Niewymuszenie elegancki charakter oraz nieprzeciętna uroda uczyniła go jednym z najciekawszych, idealnych ciepłą porą i przypisanych dziennym oraz niezobowiązującym okazjom, zapachów męskich. Jedynie mało wyrazista ekspozycja i niezbyt imponująca trwałość, stanęła na przeszkodzie w zakwalifikowaniu go do pierwszej dziesiątki moich ulubionych męskich zapachów. W skali (1-6): za kompozycję - 6; oryginalność - 5; intensywność - 4; trwałość - 4. Ocena końcowa: 4,75.

gurlen87
gurlen87

Zaskakująco oryginalna woń wydobywa się z tego szklanego sześcianika:).Fiołki, cynamon, herbatka to wszystko niezwykle pozytywnie nastraja, w szczególności wiosną kiedy wszystko budzi się do życia.
Kompleksowa ocena.
Kompozycja: 9/10
Parametry: 7/10
Flakon:8/10

Rossi
Rossi

Cudowny, przepiękny zapach. Herbatka podana w sposób bardzo elegancki. Trwałość bardzo dobra, wyczuwalna przez długi okres czasu.
Przeznaczenie na okres wiosenno-letni z zaznaczeniem że przy wysokich temperaturach traci na mnie swój herbaciany urok.
9,5/10.

kwiatek

Doskonale skrojona herbatka z cynamonem i fiołkami, elegancja i styl, być może nie tylko dla mężczyzn, do tego ten flakon, gorąco polecam.

Krzysztof M.
Krzysztof M.

Piękny i ulotny. Nie wyobrażam sobie nie mieć.
Może nawet sprawdzić się w chłodne lato na Islandii.
Krzywdząca opinia o trwałości wynika z pewnych analogii do bezkonkurencyjnego PH, ale źle nie jest. To nie jest zapach na lato, wieczorowa lekka wersja na seans w kinie 3D.

pirath
pirath

radosne, wdzięczne i roześmiane fiołki... rześka woń wiosny, która potrafi wydatnie polepszyć samopoczucie właściciela, zostawiając za nim wcale nie taki anemiczny i wysoce intrygujący ogonek...
kompozycja idealna na uświetnienie wiosny i wczesnego lata... fantastycznie skrojona, dyskretna i lekka... potrafi jednak szybko do siebie przyzwyczaić, stąd powszechna, krzywdząca opinia, że zapach jest nietrwały... a jest diabelnie trwały, co bez trudu potwierdzi otoczenie nosiciela...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Gucci Pour Homme II, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Gucci Pour Homme II, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gucci Pour Homme II marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gucci Pour Homme II marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Burberry London for Men Gucci Gucci pour Homme Hermes Terre d'Hermes Lalique Encre Noire Chanel Egoiste Yves Saint Laurent La Nuit de l`Homme Kenzo Kenzo pour Homme Guerlain L'Instant de Guerlain pour Homme Christian Dior Fahrenheit Creed Aventus Yves Saint Laurent Opium Pour Homme Lalique Hommage a L'Homme Yves Saint Laurent L'Homme Christian Dior Dior Homme Lalique Lalique White Christian Dior Dior Homme Intense Chanel Egoiste Platinum Thierry Mugler A*Men Issey Miyake L'Eau d'Issey Pour Homme Christian Dior Dior Homme Cologne 2013