Marki » F-H » szyprowe « Grupy

Gucci Pour Homme Gucci dla mężczyzn

Gucci Pour Homme Gucci dla mężczyzn

Gucci Pour Homme Gucci dla mężczyzn Zdjęcia

Gucci Pour Homme marki Gucci to szyprowe perfumy dla mężczyzn. Gucci Pour Homme został wydany w 1976 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Guy Robert. Nutami głowy są lawenda, bergamotka, cytryna amalfi i bazylia; nutami serca są goździk (roślina), irys, jaśmin, geranium, drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia, przyprawy i pieprz; nutami bazy są piżmo, francuskie labdanum, mech dębowy, ambra, fasolka tonka, wanilia i skóra.

Lawenda Bergamotka Cytryna Amalfi Bazylia

Goździk (roślina) Irys Jaśmin Geranium Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Przyprawy Pieprz

Piżmo Francuskie labdanum mech dębowy Ambra Fasolka tonka Wanilia Skóra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gucci Pour Homme by Gucci.

Gucci Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Gucci Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Gucci Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gucci Pour Homme marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gucci Pour Homme marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Montblanc Legend Versace Dreamer Chanel Allure Pour Homme Jesus Del Pozo Arabian Nights Thierry Mugler Ice*Men Rochas Lui Rochas CoSTUME NATIONAL Costume National Homme Azzaro Visit For Men Dolce&Gabbana D&G Lolita Lempicka L`Eau au Masculin Maison Francis Kurkdjian Lumiere Noire Pour Homme Calvin Klein Contradiction Michael Kors Michael for Men Calvin Klein Euphoria Men Christian Dior Higher Creed Aventus Chanel Bleu de Chanel Bvlgari Bvlgari Extreme Diesel Plus Plus Masculine Christian Dior Dune