Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Gucci Oud Gucci dla kobiet i mężczyzn

Gucci Oud Gucci dla kobiet i mężczyzn

agarowy
Gucci Oud Gucci dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia Gucci Oud Gucci dla kobiet i mężczyzn Zdjęcia

Gucci Oud marki Gucci to orientalno - drzewne perfumy dla kobiet i mężczyzn. Są to nowe perfumy, Gucci Oud został wydany w 2014 roku. Nutami głowy są gruszka, szafran i malina; nutami serca są róża bułgarska i kwiat pomarańczy; nutami bazy są agar (oud), paczula, ambra i piżmo.

Gruszka Szafran Malina

Róża bułgarska Kwiat pomarańczy

Agar (oud) Paczula Ambra Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gucci Oud by Gucci.

Gucci by Gucci Eau de Parfum

Gucci Oud Recenzje Perfum

Asibag5
Asibag5

Gucci oud,hmmm, ostatnio przetestowałam w perfumerii stacjonarnej Pani zachwalała jako unisex, wrażenie - bardzo pozytywne , byłby wspaniałaym zamiennikiem do wycofanego Midnigt poison Diora (bo wyczuwam w nim bardzo podobny klimat, podobne nuty- paczula jest wspaniał tutaj), tylko cena niestety odstrasza ale zapach bardzo godny uwagi (bo ostatnich niewypałach od gucciego), zachęcam chociazby do przetestowania

Marcin__
Marcin__

Gucci Oud to zapach, po którym nie spodziewałem się absolutnie niczego, wręcz przeciwnie - myślałem, że będzie denny, podobnie jak ostatnie pięć wypustów skierowanych do szerokiej publiczności. Powiem szczerze - zostałem miło zaskoczony.

Owszem, nie jest odkrywczy, motyw oudu z różą był już eksplorowany prawie że do bólu - wszystko to prawda. Ponadto, cena pozostawia wiele do życzenia - za butelkę o większej pojemności trzeba zapłacić ponad 350 zł, przy czym zaznaczyć należy, że jest to tylko 75 ml. Jednakże, jak na Gucci - powiedziałbym, że jest, po serii nijakości (męskie by Gucci i Sport), a potem beznadziei (również męskie Guilty, Guilty Intense, Guilty Black i Made to Measure), jakiś przełom. Bardzo podoba mi się właśnie róża tutaj podana. Jest niezwykle autentyczna, czuję, jakbym wziął do ręki świeżo zerwane z kwiatu płatki róży i zaciągnął ich aromat do płuc. Ponadto, jest ciekawie doprawiona szafranem (ta przyprawa nie jest zbyt często używana w perfumiarstwie). Baza to oud z wciąż dobrze wyczuwalną różą i "dociążony" paczulą oraz ambrą.

Trwałość wynosi 8-10 h, projekcja jest przeciętna.

Za tę cenę na pewno go nie kupię, ale jeśli spadnie w najbliższym czasie, to poważnie się nad tym zastanowię.

AlexGGS
AlexGGS

Piękny zapach. Bardzo różnie układa się na skórze. Na mnie wysłodził się. Świetne połączenie słodyczy kwiatowo-owocowej z szostkością drewnianych aromatów z paczulą gaszącą przesłodzenie. Typowy uniseks. Po paru godzinach stał się bardziej wytrawnym. Jedyny minusik za projekcję. Niestety na mnie nie trzyma się parę godzin. Ale stanowczo wart grzechu.
Przy okazji - na koleżance , testującej równolegle , natychmiast wykwitl bardziej wytrawnie, męsko. Jakby zupełnie inny zapach. To było niesamowite.

Gucci Oud by Gucci 3.84 out of 5 based on 21 ratings and 3 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Gucci Oud, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Gucci Oud, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gucci Oud marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gucci Oud marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Belle d`Opium Estée Lauder Sensuous Noir Christian Dior Midnight Poison Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Montale Full Incense Angel Schlesser Angel Schlesser Oriental Edition II The Different Company Sublime Balkiss Sisley Soir de Lune Agent Provocateur L'Agent Pierre Balmain Ambre Gris Thierry Mugler Alien Eau Extraordinaire Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Nina Ricci L'Air du Temps Prada Prada (Amber) Lalique Perles De Lalique Guerlain Shalimar Parfum Initial Guerlain Aqua Allegoria Limon Verde Hermes Un Jardin En Mediterranee Yves Saint Laurent Elle