Marki » F-H » aromatyczno - fougere « Grupy

Gucci Nobile Gucci dla mężczyzn

Gucci Nobile Gucci dla mężczyzn

Gucci Nobile Gucci dla mężczyzn Zdjęcia Gucci Nobile Gucci dla mężczyzn Zdjęcia Gucci Nobile Gucci dla mężczyzn Zdjęcia

Gucci Nobile marki Gucci to aromatyczno - fougere perfumy dla mężczyzn. Gucci Nobile został wydany w 1988 roku. Nutami głowy są rozmaryn, lawenda, estragon, kwiat muszkatołowca, bergamotka i cytryna; nutami serca są cyklamen, goździk (roślina), nuty zielone, jodła balsamiczna, jaśmin, róża i geranium; nutami bazy są drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, paczula, piżmo, mech dębowy, wetyweria i cedr.

Rozmaryn Lawenda Estragon Kwiat muszkatołowca Bergamotka Cytryna

Cyklamen Goździk (roślina) Nuty zielone Jodła balsamiczna Jaśmin Róża Geranium

Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Paczula Piżmo Mech dębowy Wetyweria Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gucci Nobile by Gucci.

Gucci Nobile Recenzje Perfum

Alarte
Alarte

Przy Nobile napisać, że jest to zapach PERFEKCYJNY nie tylko w swojej grupie, to trochę za mało. Powtórzę zatem większość wrażeń po moim francuskim teściu, który używa Nobile od lat (ja dopiero od paru miesięcy).
Określiłbym Nobile jako zapach ziołowo-kwiatowo-drzewny, w którym te główne grupy nut wymieszane są po mistrzowsku. Otwarcie jest ziołowo-cytrusowe (dużo lawendy, rozmarynu i bergamotki; znacznie mniej cytryny). Jest mocno gorzko, ale zapach rozwija się potem przez wiele godzin w kierunkach lekko kwiatowym i silniejszym drzewnym, więc ta początkowa gorzkość znacznie z czasem łagodnieje. Efekt jest świetny - absolutnie NIC nie pachnie tak jak Nobile, a że ten zapach nie jest w Polsce powszechnie używany, więc nie ma kobiety, która nie zapytałaby, co to tak super pachnie.
Nobile i Opus VI Amouage to najlepsze perfumy w mojej małej kolekcji, ale przyznaję, że Nobile używam rzadziej niż Opus VI, bo faktycznie do Nobile trzeba w pewnym sensie dorosnąć mentalnie. Określenie z recenzji poniżej, że jest to zapach dla faceta, który nikomu niczego nie musi udowadniać, pasuje do Nobile doskonale.
Według mnie, Nobile jest zapachem zdecydowanie na dzień, ale wymaga pewnej, też po części nobilitującej oprawy. Mój teść mówi, że Nobile bardzo dobrze pasuje mu do tweedów, tylko skromnie nie precyzuje, że nosi tweedy Harrisa i Etro. I na tym właśnie rzecz polega - nie trzeba mieć AŻ garniturów od Armaniego; może być skóra, mogą być tweedy, ale z trochę wyższej półki. Ubrania z sieciówek odpadają, bo z Nobile będą zgrzytały jak diabli.
Projekcja duża; trwałość bardzo duża (te parametry są porównywalne z zapachami Amouage).

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Gucci Nobile, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Gucci Nobile, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gucci Nobile marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gucci Nobile marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Davidoff Good Life Hermes Caleche Michael Kors Michael for Men Christian Dior Dune Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Guy Laroche Drakkar Noir Chanel Chanel N°5 Paco Rabanne Calandre Jean Patou 1000 Aramis Aramis Devin Lacoste Lacoste Chanel Chanel No 19 Parfum Chanel Egoiste Platinum Hermes Eau D`Hermes Jean Patou Sublime Dolce&Gabbana D&G Masculine Jean Patou Joy Sisley Eau de Campagne Guerlain Coriolan Fendi Fendi