Marki » F-H » kwiatowo - aldehydowe « Grupy

Gucci No 1 Gucci dla kobiet

Gucci No 1 Gucci dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Gucci No 1 Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci No 1 Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci No 1 Gucci dla kobiet Zdjęcia

Gucci No 1 marki Gucci to kwiatowo - aldehydowe perfumy dla kobiet. Gucci No 1 został wydany w 1974 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Guy Robert. Nutami głowy są geranium, hiacynt, drzewo różane, bergamotka, cytryna amalfi, aldehydy i nuty zielone; nutami serca są goździk (roślina), irys, jaśmin, neroli, ylang-ylang, heliotrop, róża, konwalia, bez i orchidea; nutami bazy są wetyweria, piżmo, drzewo sandałowe, paczula, mech dębowy, cedr virginia, ambra, benzoes, fasolka tonka i wanilia.

Geranium Hiacynt Drzewo różane Bergamotka Cytryna Amalfi Aldehydy Nuty zielone

Goździk (roślina) Irys Jaśmin Neroli Ylang-ylang Heliotrop Róża Konwalia Bez Orchidea

Wetyweria Piżmo Drzewo sandałowe Paczula Mech dębowy Cedr Virginia Ambra Benzoes Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gucci No 1 by Gucci.

Gucci No 1 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Gucci No 1, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Gucci No 1, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gucci No 1 marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gucci No 1 marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - aldehydowe
Lanvin Arpege Azzaro Azzaro Now Women Tommy Hilfiger T Girl Priscilla Presley Moments Nina Ricci Nina (1987) Yardley Lace Nina Ricci Farouche Tonatto Profumi Flor D'Arancio Rasasi Catherine Long Lost Perfume Ecusson Naj-Oleari Naj-Oleari Reed Krakoff Reed Krakoff