Marki » F-H » drzewno - aromatyczne « Grupy

Gucci Guilty Studs Pour Homme Gucci dla mężczyzn

Gucci Guilty Studs Pour Homme Gucci dla mężczyzn

Gucci Guilty Studs Pour Homme Gucci dla mężczyzn Zdjęcia Gucci Guilty Studs Pour Homme Gucci dla mężczyzn Zdjęcia

Gucci Guilty Studs Pour Homme marki Gucci to drzewno - aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Gucci Guilty Studs Pour Homme został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są lawenda i cytryna; nutą serca jest kwiat pomarańczy; nutami bazy są cedr i paczula.

Lawenda Cytryna

Kwiat pomarańczy

Cedr Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gucci Guilty Studs Pour Homme by Gucci.

Gucci Guilty Studs Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Gucci Guilty Studs Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Gucci Guilty Studs Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gucci Guilty Studs Pour Homme marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gucci Guilty Studs Pour Homme marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy drzewno - aromatyczne
Davidoff Cool Water Deep Lacoste Lacoste Pour Homme Gant Gant Liquid Abercrombie & Fitch Fierce Il Profvmo Touaregh La Perla GrigioPerla Hedo White Monotheme Fine Fragrances Venezia Cashmir Wood Jardin de France Vetiver Salvador Dali Black Sun Sport Fred Hayman Touch Sport Il Profvmo Osmo Scents Vetiver de Java Yves Rocher Altika