Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Gucci Guilty Studs Pour Femme Gucci dla kobiet

Gucci Guilty Studs Pour Femme Gucci dla kobiet

lekko korzenny
Gucci Guilty Studs Pour Femme Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Guilty Studs Pour Femme Gucci dla kobiet Zdjęcia

Gucci Guilty Studs Pour Femme marki Gucci to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Gucci Guilty Studs Pour Femme został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są geranium, brzoskwinia i bez; nutami bazy są paczula i ambra.

Mandarynka Różowy pieprz

Geranium Brzoskwinia Bez

Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gucci Guilty Studs Pour Femme by Gucci.

Gucci Guilty Studs Pour Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Gucci Guilty Studs Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Gucci Guilty Studs Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gucci Guilty Studs Pour Femme marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gucci Guilty Studs Pour Femme marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clinique Simply Clinique Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - Pivoine Angel Viktor&Rolf Flowerbomb Christina Aguilera Christina Aguilera Stella McCartney Stella Velvet Leonard Leonara Leonard L'Orchidee Chopard Wish Magical Nights Profumum Roma Volo AZ 686 Tesori d`Oriente Fiore del Dragone Pascal Morabito Nagada I Profumi di Firenze Acqua Mirable Odorosa di Firenze No. 3