Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Gucci Guilty Studs Pour Femme Gucci dla kobiet

Gucci Guilty Studs Pour Femme Gucci dla kobiet

lekko korzenny
Gucci Guilty Studs Pour Femme Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Guilty Studs Pour Femme Gucci dla kobiet Zdjęcia

Gucci Guilty Studs Pour Femme marki Gucci to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Gucci Guilty Studs Pour Femme został wydany w 2013 roku. Nutami głowy są mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są geranium, brzoskwinia i bez; nutami bazy są paczula i ambra.

Mandarynka Różowy pieprz

Geranium Brzoskwinia Bez

Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gucci Guilty Studs Pour Femme by Gucci.

Gucci Guilty Studs Pour Femme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Gucci Guilty Studs Pour Femme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Gucci Guilty Studs Pour Femme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gucci Guilty Studs Pour Femme marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gucci Guilty Studs Pour Femme marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Les Nereides Fleur Poudree de Musc Agustin Davila Agustin Davila for Women Prada L`Eau Ambree Victoria`s Secret Velvet Amber Blackberry Tesori d`Oriente Frangipani delle Indie The Party The Garden Party Frangipane Corine de Farme Samoa Rasasi Busaina Detaille Sheliane Lulu Guinness Pink Pearls Tom Tailor Liquid Woman Coleen Rooney Butterflies