Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Gucci Guilty Intense Gucci dla kobiet

lekko korzenny
Gucci Guilty Intense Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Guilty Intense Gucci dla kobiet Zdjęcia

Gucci Guilty Intense marki Gucci to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Gucci Guilty Intense został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są heliotrop, fiołek i bez; nutami bazy są paczula i ambra.

Mandarynka Różowy pieprz

Heliotrop Fiołek Bez

Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gucci Guilty Intense by Gucci.

Gucci Guilty
Tresor
Gucci Guilty Black Pour Femme

Gucci Guilty Intense Recenzje Perfum

Majka16
Majka16

W jakiś dziwny sposób zaraz po psiknięciu przypominają mi Tresor Lancome, nie ma w składzie brzoskwini ani róży, dziwne, ale tak odbieram. Zapach słodki ale przełamany nutą pieprzu, odrobina mandarynki i to co lubię najbardziej paczula z ambrą i.... ponownie nutka pieprzu. Zapach trwały z lekka ogoniasty.

rzuliet
rzuliet

Perfumy kupiłam kompletnie w ciemno, ale jestem zadowolona. Myślę, że najlepiej zapach opisze słowo: luksusowe. Proszę nie sugerować się samym flakonem, który może się wydawać lekko kiczowaty. Gucci Guilty Intense są, jak sama nazwa mówi, intensywne. Słodkawe, ale bez przesady, ciepło otulające. Myślę, że można się w nich poczuć jak kobieta sukcesu. Są trwałe, ale całego dnia pracy nie wytrzymują, bądź też mój nos już się do nich przyzwyczaił. Koleżanki zwróciły uwagę na mój nowy zapach. Zdecydowanie się wyróżnia, nie jest "typowy".

Malzka
Malzka

Słodko - kwiatowe ale nie ciepłe. Nazwa pasuje do zawartości. Zapach idealny na szalony wieczór. Zdaje się krzyczeć: jestem sexy ale nie pójdzie Ci ze mną tak łatwo! Budują napięcie na zasadzie zabawmy się ale ja potem zmykam do siebie. Dużo bzu, dużo fiołka. A mimo to charakterne. Jak wwąchać się dokładniej czuć heliotrop i troszkę żywicy bursztynowej. Pieprz nie gryzie po nosie, chyba jest go tutaj bardzo malutko. Jest taki jeden moment, który bardzo przypomina jeden moment z Jasmin Noir Bvlgari :) Ale zapachy są totalnie różne. Oba jednak moim zdaniem idealne na wieczorne wyjścia, koniecznie z szurnięciem nóżką! ;)

liczi
liczi

Zapach idealny na imprezę, wzbudza zainteresowanie mężczyzn. Bardzo podobne do Guilty, jednak znacznie trwalsze. Na mojej skórze utrzymują się 4-5 godzin. Na ciuchach do prania. Początek fioletowo słodko pikantny. Końcówka przypadnie do gustu zwolennikom mrocznej paczuli, na moich ciuchach czuję jej sporo.

magdalenka
magdalenka

Spodobały mi się. I jestem zaskoczona. Zazwyczaj lubię ciężkie, orientalno-kwiatowe, słodkie perfumy, a tu od paru godzin wwąchuję się w nadgarstek. Dla mnie słodko-pudrowe, deklikatne, intymne. Kojarzą mi się z czymś bardzo miłym, przyjemnym. Zaczynam myśleć, czy nie chcę własnego flakonika...

kpnz
kpnz

Niestety nie udało się powtórzyć sukcesu Guilty.
W założeniu zapach miał być jeszcze bardziej zmysłowy i pociągający.
Tymczasem, jak klasyk był bardzo urokliwy i wdzięczny, tak intense z pogłębioną jadalną nutą raczej kojarzy się smakowicie i kulinarnie. Mam wrażenie, że bez i lilak w składzie dają wrażenie smakowitego dżemu z porzeczek i owoców leśnych. Zapach w połowie elegancki, w połowie jadalny. Chyba zrobiony na szybko.

Zakupowe okazje

Gucci Guilty Intense Eau De Parfum for women 1 oz
Gucci Guilty Intense Eau De Parfum for women 1 oz
EDP Mini 0.17oz
40.99 USD
Gucci Variety by Gucci 4 Piece Womens Mini Variety With Gucci Guilty EDT Gucci Guilty Intense eau de Parfum Gucci Guilty Black EDT Gucci Premiere eau de Parfum And All Are .17 oz Minis for Women
41.55 USD
Gucci Guilty Intense Eau De Parfum for women 2.5 oz
Gucci Guilty Intense Eau De Parfum for women 2.5 oz
FragranceX.com
55.99 USD
Gucci Guilty Intense Perfume by Gucci, 2.5 oz Eau De Parfum Spray Tester for Women
Eau De Toilette 3oz
Gucci Guilty Intense 1.6 oz Eau de Parfum Spray
Gucci Guilty Intense 1.6 oz Eau de Parfum Spray
Gucci Guilty Intense 2.5 oz Eau de Parfum Spray
Gucci Guilty Intense 2.5 oz Eau de Parfum Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Gucci Guilty Intense, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Gucci Guilty Intense, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gucci Guilty Intense marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gucci Guilty Intense marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Guilty Bvlgari Jasmin Noir Chanel Chance Eau Tendre Lancome La Vie Est Belle Christian Dior Miss Dior (new) Thierry Mugler Alien Essence Absolue Viktor&Rolf Flowerbomb Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Calvin Klein Euphoria Bottega Veneta Bottega Veneta Christian Dior Hypnotic Poison Givenchy Eaudemoiselle de Givenchy Estée Lauder Sensuous Noir Gucci Gucci by Gucci Eau de Parfum Guerlain La Petite Robe Noir Dolce&Gabbana Dolce&Gabbana Pour Femme Lancome Tresor Yves Saint Laurent Manifesto Roberto Cavalli Roberto Cavalli Nero Assoluto Chanel Allure eau de parfum