Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Gucci Guilty Diamond Gucci dla kobiet

Gucci Guilty Diamond Gucci dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 3

lekko korzenny
Gucci Guilty Diamond Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Guilty Diamond Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Guilty Diamond Gucci dla kobiet Zdjęcia

Gucci Guilty Diamond marki Gucci to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Są to nowe perfumy, Gucci Guilty Diamond został wydany w 2014 roku. Nutę głowy stanowi różowy pieprz; nutami serca są bez i kardamon; nutami bazy są ambra i paczula.

Różowy pieprz

Bez Kardamon

Ambra Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gucci Guilty Diamond by Gucci.

Moxie Woman

Gucci Guilty Diamond Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Gucci Guilty Diamond, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Gucci Guilty Diamond, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gucci Guilty Diamond marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gucci Guilty Diamond marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Clarins Par Amour Givenchy Ange ou Demon Givenchy Organza Indian Jasmin Iceberg The Iceberg Fragrance Mandarina Duck Scarlet Rain Aubusson Desirade Remy Latour Attractive Liz Claiborne Liz Agustin Davila Agustin Davila for Women Hermes Eau Claire des Merveilles Blumarine Bellissima Parfum Intense Ulric de Varens Varens & Moi L'Amour