Marki » F-H » orientalno - drzewne « Grupy

Gucci Guilty Absolute Gucci dla mężczyzn

Gucci Guilty Absolute Gucci dla mężczyzn

skórzany
Gucci Guilty Absolute Gucci dla mężczyzn Zdjęcia Gucci Guilty Absolute Gucci dla mężczyzn Zdjęcia

Gucci Guilty Absolute marki Gucci to orientalno - drzewne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Gucci Guilty Absolute został wydany w 2017 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Alberto Morillas. Nutę głowy stanowi skóra; nutami serca są paczula i cyprys; nutami bazy są nuty drzewne i wetyweria.

Skóra

Paczula Cyprys

Nuty drzewne Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gucci Guilty Absolute by Gucci.

Gucci Guilty Absolute Recenzje Perfum

zuras1985
zuras1985

Być może w końcu jakiś ciekawy nowy zapach ze stajni Gucci. Sklad wygląda ciekawie, podpisał się pod nim Alberto Morillas więc możliwe że coś z tego będzie. Oby nie miał zbyt wiele wspólnego z poprzednimi edycjami Guilty. Chętnie przetestuję.

2017

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Gucci Guilty Absolute, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Gucci Guilty Absolute, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gucci Guilty Absolute marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gucci Guilty Absolute marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - drzewne
Giorgio Armani Armani Prive Cologne Spray Bois d'Encens Gucci Envy for Men Naomi Campbell Mystery Cattier Eau Boisee Oleg Cassini Cassini for Men ID Parfums Ilaya Lorenzo Villoresi Incensi Jaguar Jaguar Marc II Creed Santal Imperial Mazzolari Mazzolari I Profumi di Firenze Ambra del Nepal Des Filles a la Vanille Patchouli Tendre Soupir