Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Gucci Guilty Gucci dla kobiet

lekko korzenny
Gucci Guilty Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Guilty Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Guilty Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Guilty Gucci dla kobiet Zdjęcia

Gucci Guilty marki Gucci to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Gucci Guilty został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są mandarynka i różowy pieprz; nutami serca są geranium, brzoskwinia i bez; nutami bazy są paczula i ambra.

Mandarynka Różowy pieprz

Geranium Brzoskwinia Bez

Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gucci Guilty by Gucci.

Gucci Guilty Intense
City Rush for Her
Difference Women

Gucci Guilty Recenzje Perfum

Sobi
Sobi

Jem właśnie świeżo zrobionego muffina z fantazyjnie ukręconym na nim kremem śmietankowym w szykownej kawiarence. Tak właśnie kojarzy mi się ten zapach. Słodycz wyrafinowana, nie mdląca. Taka elegancka kremowa otulina. Nie czuję żadnych pojedynczych nut. Trwałość i projekcja jak na EDT dla mnie zadowalająca. Wydaje się być bliskoskórny, jednak otoczenie go wyczuwa. Nie ocieka tandetą jak mógłby na to wskazywać flakonik. Używam go zimową porą, na lato wydawałby mi się zbyt ciepły.

natajluska
natajluska

GUCCI Guilty! Takiś ty winny, że muszę Ciebie bronić!
Guilty otwiera się przecudnym lilakiem na ambrowo-paczulkowej chmurce. Co jakiś czas wybijają się słodkie nuty owoców, subtelnie dopieszczanych pieprzem. Dopieszczanych, bo efektu ostrości tutaj zdecydowanie brak.
W pierwszej chwili zapach daje efekt wielkiego bum, powodując takie miłe-niemiłe zaskoczenie - spodziewamy się olfaktorycznego tornado, a ukazuje się jedynie chillowy powiew wiaterku. Wydaje mi się, że te negatywne recenzje odnośnie projekcji, są wywołane dramatycznym kontrastem między pierwszymi, dobitnie dającymi o sobie znać nutami i następnie szybkim osadzeniem zapachu na skórze (a także wiekszymi oczekiwaniami wobec marki i ewidentnie niefortunnej nazwy). Co by nie mowić - projekcja wcale nie jest najgorsza. Jeśli chodzi o trwałość, to na mojej skórze utrzymują się co najmniej 7 godzin.
Guilty zapełniły lukę na mojej półeczce. Są idealne w momencie, kiedy mam dość świeżakow, ale killery to wciąż za dużo. W mojej ocenie są bardzo uniwersalne, bo wpasują się zarówno w klimat imprez glamour, a także nadają się do codziennego użytkowania.
Jeśli chodzi o flakon :) - zdecydowanie ociera się o tandetę. Trzeba jednak przyznać, ze jest wykonany bardzo porządnie i precyzyjnie i właśnie ta jakość wykonania ratuje go przed przekroczeniem tej niebezpiecznej linii.
Ogólnie perfumy w mojej ocenie są bardzo na plus - przyjemne, uniwersalne, nienachalne, ale z charakterkiem. Moze nie guilty, ale bardzo nice ;)

Winfryda
Winfryda

Zapach ciepły, słodkawy, bardzo kobiecy. Przyzwoity, acz szału nie ma. Moim zdaniem dość bezpieczny zapach wieczorowy, czy na spacjalne okazje.

onomatopeiczna
onomatopeiczna

Mam 5 ml próbkę tych perfum i jestem w nich zakochana! Składam więc na pełnowymiarowy flakonik, który jest dramatycznie drogi. Używam tego zapachu tylko na wielkie wyjścia kiedy chcę pachnieć obłędnie i Gucci Guilty spełnia swoje zadanie. Idealny na zimne dni i ciepłe wieczory- otula swoimi nutami jednak nie każdy nos go zaakceptuje ponieważ jest piekielnie ciężki. Dla mnie jednak jest numerem jeden! :)

Ninka
Ninka

Moje pierwsze spotkanie z Gucci. Guilty mam od niedawna i bardzo mi się podoba. Jak dla mnie jest to zapach ciepły (to chyba ta brzoskwinia), elegancki, bliskoskórny. Nie za mocny, nie duszący, kwiatów za bardzo nie wyczuwam. Dobrane, spójne składniki. Nic się nie gryzie. Trwałością niestety nie powala nad czym ubolewam. Dzięki temu krzywdy sobie nim zrobić nie można, po prostu ładny i bezpieczny. Taki codzienny. Jest to EDT więc mega trwałości nie ma się co spodziewać żadnego ogona nic z tych rzeczy. Zamierzam jeszcze potestować Intense oraz Black tak z ciekawości. Bardzo podoba mi się opakowanie choć dość mocno kojarzy mi się z Lady Milion :) Polecam na prezent w ciemno :]

ela812
ela812

Unikałam dotąd tego zapachu. Wydawał mi się taki przereklamowany. Dzisiaj dostałam jego próbkę i przyznam, że chyba niepotrzebnie byłam do niego uprzedzona. Połączenie nut nie jest zapewne wielce odkrywcze, ale nie można odmówić tym perfumom urody.

Wstęp jest dość mocny, czuje się wyraźnie tę mandarynkę z pieprzem, ale jest to miłe dla powonienia. Bez i brzoskwinia ładnie uzupełniają te pierwsze nuty, więc wszystko tu dobrze gra, bez jakichkolwiek zgrzytów. Do bazy perfum jeszcze nie dotarłam, ale nawet gdyby zapach nie rozwinął się dalej, to nie byłoby katastrofy.
Nie jest to jakaś wielce porywająca kompozycja, nie ma efektu "wow", jednak uważam, że może być dobrym pomysłem na taki codzienny zapach, bo nie przydusza, nie jest przesłodzony i przyjemnie się kojarzy. Opatrzyłabym go etykietką "bezpieczny i na każdą okazję" :-)

sniadanienaplutonie
sniadanienaplutonie

Długo szukałam i znalazłam! Po przetestowaniu monstrualnych ilości próbek perfum różnych i różnistych nareszcie znalazłam coś pasującego idealnie, zapach, który nie znudził mi się w połowie opakowania i nie znudzi mi się jeszcze przez bardzo długi czas. Kobiecy, nie nachalny, idealny na każdą okazję, jednak ma też swoje mankamanety:
trwałość jest niestety bardzo kiepska, z początku myślałam ,że to mój nos przyzwyczaił się do perfum ale po poddaniu się szczegółowej ocenie (i obwąchaniu) przez otoczenie potwierdziło się - po 3 godzinach po guilty nie ma nawet śladu, ani na skórze, ani na ubraniach. Drugim minusem jest cena, zupełnie nie adekwatna do jakości. Trzeba polować na dość częste promocje albo, podobnie jak ja, szukać nowego graala ;)

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Ten zapach to kwintesencja kobiecości. Jest zmysłowy, ciepły, seksowny i po prostu nieziemski.
Otwarcie jest owocowo-pieprzne, słodkie, ale nie słodycz syntetycznego cukru, tylko raczej złocistego miodu. Później jest już kwiatowo, aż do paczulowego końca, który jakże pięknie i miękko leży na skórze. Ach! Jestem zakochana w tym zapachu...
Trwałość bardzo dobra, projekcja raczej bliskoskórna, chociaż zdarzało się, że czuł je ktoś kto siedział ze mną przy stoliku.
Mój zapach na wieczorne wyjścia i kiedy chcę poczuć się pewnie i bardzo kobieco.

gugusia
gugusia

Zapach pięknie pachnie w maju. W upale raz, że szybko ulatuje ze skóry, a dwa, że robi się zbyt ostry i duszny.
Dla mnie pachnie on pięknym bzem lilakiem doprawionym różowym pieprzem. Dodajmy ciut mandarynki i oto proszę mamy Guilty.
Prowokujący? Intrygujący? Oj na pewno nie!
Trwałość - 3 h.
Flakon - jakoś mnie nie ujął.

Gucci Guilty by Gucci 3.75 out of 5 based on 103 ratings and 9 user reviews

Gucci Guilty Stud Limited Edition Pour Homme eau de toilette for men 3 oz
Gucci Guilty Stud Limited Edition Pour Homme eau de toilette for men 3 oz
EDP Mini 0.17oz
50.99 USD
Gucci Variety by Gucci 5 Piece Mini Variety With Gucci Flora eau de Parfum Gucci Guilty EDT Gucci Guilty Black EDT Gucci Premier eau de Parfum Gucci Premier EDT And All Are .17 oz Minis for Women
51.75 USD
Gucci Guilty by Gucci EDT Spray 2.5 oz for Women
Gucci Guilty by Gucci EDT Spray 2.5 oz for Women
Gift Set 5oz
63.29 USD
Gucci Guilty Gift Set I. Eau De Toilette 2,5 oz Body Milk 3,4 oz Eau De Toilette 0,25 oz
Gucci Guilty Stud Cologne by Gucci, 3 oz Eau De Toilette Spray for Men
Gucci 'Guilty' Eau de Toilette
Gucci 'Guilty' Eau de Toilette
Gift Set 1.6oz
72.00 USD
Gucci Guilty Coffret Eau De Toilette Spray 50ml 1.6oz Body Lotion 50ml 1.6oz Shower Gel 50ml 1.6oz 3pcs
76.00 USD
Gucci Guilty Eau De Toilette Purse Spray and Refills 4x15ml 0.5oz
82.50 USD
Gucci Guilty Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz
Gucci Guilty Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Gucci Guilty, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Gucci Guilty, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gucci Guilty marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gucci Guilty marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Guilty Intense Christian Dior Midnight Poison Bvlgari Jasmin Noir Estée Lauder Sensuous Noir Christian Dior Hypnotic Poison Torrente L`Or de Torrente Kenzo Kenzo Amour Guerlain La Petite Robe Noir Calvin Klein Euphoria Lancome La Vie Est Belle Yves Saint Laurent Black Opium Jimmy Choo Jimmy Choo Trussardi Donna Trussardi 2011 Christian Dior Dior Addict Yves Rocher So Elixir Christian Dior Dolce Vita Chanel Coco Mademoiselle Thierry Mugler Alien Salvatore Ferragamo Signorina Chanel Chance Eau de Toilette