Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Gucci Guilty Gucci dla kobiet

lekko korzenny
Gucci Guilty Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Guilty Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Guilty Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Guilty Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Guilty Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Guilty Gucci dla kobiet Zdjęcia

Gucci Guilty marki Gucci to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Gucci Guilty został wydany w 2010 roku. Nutami głowy są mandarynka, różowy pieprz i bergamotka; nutami serca są geranium, brzoskwinia, bez, czarna porzeczka i jaśmin; nutami bazy są paczula, ambra, wanilia i białe piżmo.

Mandarynka Różowy pieprz Bergamotka

Geranium Brzoskwinia Bez Czarna porzeczka Jaśmin

Paczula Ambra Wanilia Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gucci Guilty by Gucci.

Gucci Guilty Intense
City Rush for Her
Difference Women
Eclipse
Lady Million

Gucci Guilty Recenzje Perfum

doja28
doja28

Zapach piękny, delikatny - bezpieczny. Dostałam próbkę w Douglasie i mnie zauroczył - bardzo mi się spodobał i myślę nad zakupem flakoniku. Mi przypomina zapach XX Hugo Bossa, którego również bardzo lubię. Chyba będzie niedługo mój.

kaktuska01
kaktuska01

Pozytywne zaskoczenie. W pierwszej chwili mnie nie urzekł, bo rzeczywiście nie jest to kompozycja wyszukana. Mają jednak w sobie ten ciekawy pierwiastek i słodycz która przyciąga. Guilty posiada wyraźną nutę różowego pieprzu ożywiającą całość. Zapach według mnie kwiatowo- owocowy z przewagą kwiatów. Może orientalnych akcentów bym się tu nie doszukiwała, ale rzeczywiście całość jest na swój sposób "ciepła". Uniwersalny, swoje zastosowanie znajdzie we wszystkich porach roku.

MilaLaw
MilaLaw

Zapach jest ciepły,miły i kobiecy. Bardzo wyczuwalny bez. Jest uniwersalny tzn. może go użyć kobieta 20+ jak i 40+. Bezpieczny więc śmiało!
Polemizowałabym z trwałością po 2 godzinach zapach był bardzo ale to bardzo blisko skóry i tylko lekko wyczuwalny. Projekcja przeciętna.

Sylwia74
Sylwia74

Guilty to przyjemny dla nosa, bardzo uniwersalny zapach. Raczej na co dzień niż wielkie wyjścia. Nie obezwładnia i nie przytłacza. Idealny na wiosnę. Najbardziej wyczuwalna jest dla mnie brzoskwinia i bergamotka. Zapach słodki i śmietankowy ale ta słodycz została przełamana odrobiną pieprzu. Do tego piękna paczulowo-waniliowa baza. Kwintesencja kobiecości. Zapach dość trwały ale raczej bliskoskórny. Flakon trochę tandetny jak na markę Gucci.

Sobi
Sobi

Jem właśnie świeżo zrobionego muffina z fantazyjnie ukręconym na nim kremem śmietankowym w szykownej kawiarence. Tak właśnie kojarzy mi się ten zapach. Słodycz wyrafinowana, nie mdląca. Taka elegancka kremowa otulina. Nie czuję żadnych pojedynczych nut. Trwałość i projekcja jak na EDT dla mnie zadowalająca. Wydaje się być bliskoskórny, jednak otoczenie go wyczuwa. Nie ocieka tandetą jak mógłby na to wskazywać flakonik. Używam go zimową porą, na lato wydawałby mi się zbyt ciepły.

natajluska
natajluska

GUCCI Guilty! Takiś ty winny, że muszę Ciebie bronić!
Guilty otwiera się przecudnym lilakiem na ambrowo-paczulkowej chmurce. Co jakiś czas wybijają się słodkie nuty owoców, subtelnie dopieszczanych pieprzem. Dopieszczanych, bo efektu ostrości tutaj zdecydowanie brak.
W pierwszej chwili zapach daje efekt wielkiego bum, powodując takie miłe-niemiłe zaskoczenie - spodziewamy się olfaktorycznego tornado, a ukazuje się jedynie chillowy powiew wiaterku. Wydaje mi się, że te negatywne recenzje odnośnie projekcji, są wywołane dramatycznym kontrastem między pierwszymi, dobitnie dającymi o sobie znać nutami i następnie szybkim osadzeniem zapachu na skórze (a także wiekszymi oczekiwaniami wobec marki i ewidentnie niefortunnej nazwy). Co by nie mowić - projekcja wcale nie jest najgorsza. Jeśli chodzi o trwałość, to na mojej skórze utrzymują się co najmniej 7 godzin.
Guilty zapełniły lukę na mojej półeczce. Są idealne w momencie, kiedy mam dość świeżakow, ale killery to wciąż za dużo. W mojej ocenie są bardzo uniwersalne, bo wpasują się zarówno w klimat imprez glamour, a także nadają się do codziennego użytkowania.
Jeśli chodzi o flakon :) - zdecydowanie ociera się o tandetę. Trzeba jednak przyznać, ze jest wykonany bardzo porządnie i precyzyjnie i właśnie ta jakość wykonania ratuje go przed przekroczeniem tej niebezpiecznej linii.
Ogólnie perfumy w mojej ocenie są bardzo na plus - przyjemne, uniwersalne, nienachalne, ale z charakterkiem. Moze nie guilty, ale bardzo nice ;)

Winfryda
Winfryda

Zapach ciepły, słodkawy, bardzo kobiecy. Przyzwoity, acz szału nie ma. Moim zdaniem dość bezpieczny zapach wieczorowy, czy na spacjalne okazje.

onomatopeiczna
onomatopeiczna

Mam 5 ml próbkę tych perfum i jestem w nich zakochana! Składam więc na pełnowymiarowy flakonik, który jest dramatycznie drogi. Używam tego zapachu tylko na wielkie wyjścia kiedy chcę pachnieć obłędnie i Gucci Guilty spełnia swoje zadanie. Idealny na zimne dni i ciepłe wieczory- otula swoimi nutami jednak nie każdy nos go zaakceptuje ponieważ jest piekielnie ciężki. Dla mnie jednak jest numerem jeden! :)

Ninka
Ninka

Moje pierwsze spotkanie z Gucci. Guilty mam od niedawna i bardzo mi się podoba. Jak dla mnie jest to zapach ciepły (to chyba ta brzoskwinia), elegancki, bliskoskórny. Nie za mocny, nie duszący, kwiatów za bardzo nie wyczuwam. Dobrane, spójne składniki. Nic się nie gryzie. Trwałością niestety nie powala nad czym ubolewam. Dzięki temu krzywdy sobie nim zrobić nie można, po prostu ładny i bezpieczny. Taki codzienny. Jest to EDT więc mega trwałości nie ma się co spodziewać żadnego ogona nic z tych rzeczy. Zamierzam jeszcze potestować Intense oraz Black tak z ciekawości. Bardzo podoba mi się opakowanie choć dość mocno kojarzy mi się z Lady Milion :) Polecam na prezent w ciemno :]

ela812
ela812

Unikałam dotąd tego zapachu. Wydawał mi się taki przereklamowany. Dzisiaj dostałam jego próbkę i przyznam, że chyba niepotrzebnie byłam do niego uprzedzona. Połączenie nut nie jest zapewne wielce odkrywcze, ale nie można odmówić tym perfumom urody.

Wstęp jest dość mocny, czuje się wyraźnie tę mandarynkę z pieprzem, ale jest to miłe dla powonienia. Bez i brzoskwinia ładnie uzupełniają te pierwsze nuty, więc wszystko tu dobrze gra, bez jakichkolwiek zgrzytów. Do bazy perfum jeszcze nie dotarłam, ale nawet gdyby zapach nie rozwinął się dalej, to nie byłoby katastrofy.
Nie jest to jakaś wielce porywająca kompozycja, nie ma efektu "wow", jednak uważam, że może być dobrym pomysłem na taki codzienny zapach, bo nie przydusza, nie jest przesłodzony i przyjemnie się kojarzy. Opatrzyłabym go etykietką "bezpieczny i na każdą okazję" :-)

sniadanienaplutonie
sniadanienaplutonie

Długo szukałam i znalazłam! Po przetestowaniu monstrualnych ilości próbek perfum różnych i różnistych nareszcie znalazłam coś pasującego idealnie, zapach, który nie znudził mi się w połowie opakowania i nie znudzi mi się jeszcze przez bardzo długi czas. Kobiecy, nie nachalny, idealny na każdą okazję, jednak ma też swoje mankamanety:
trwałość jest niestety bardzo kiepska, z początku myślałam ,że to mój nos przyzwyczaił się do perfum ale po poddaniu się szczegółowej ocenie (i obwąchaniu) przez otoczenie potwierdziło się - po 3 godzinach po guilty nie ma nawet śladu, ani na skórze, ani na ubraniach. Drugim minusem jest cena, zupełnie nie adekwatna do jakości. Trzeba polować na dość częste promocje albo, podobnie jak ja, szukać nowego graala ;)

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Ten zapach to kwintesencja kobiecości. Jest zmysłowy, ciepły, seksowny i po prostu nieziemski.
Otwarcie jest owocowo-pieprzne, słodkie, ale nie słodycz syntetycznego cukru, tylko raczej złocistego miodu. Później jest już kwiatowo, aż do paczulowego końca, który jakże pięknie i miękko leży na skórze. Ach! Jestem zakochana w tym zapachu...
Trwałość bardzo dobra, projekcja raczej bliskoskórna, chociaż zdarzało się, że czuł je ktoś kto siedział ze mną przy stoliku.
Mój zapach na wieczorne wyjścia i kiedy chcę poczuć się pewnie i bardzo kobieco.

gugusia
gugusia

Zapach pięknie pachnie w maju. W upale raz, że szybko ulatuje ze skóry, a dwa, że robi się zbyt ostry i duszny.
Dla mnie pachnie on pięknym bzem lilakiem doprawionym różowym pieprzem. Dodajmy ciut mandarynki i oto proszę mamy Guilty.
Prowokujący? Intrygujący? Oj na pewno nie!
Trwałość - 3 h.
Flakon - jakoś mnie nie ujął.

Zakupowe okazje

47.99 USD
Gucci Guilty Cologne by Gucci, 3 oz Eau De Toilette Spray Tester for Men
Gucci Guilty Cologne by Gucci, 3 oz Eau De Toilette Spray Tester for Men
47.99 USD
Gucci Guilty Black Perfume by Gucci, 2.5 oz Eau De Toilette Spray Tester for Women
48.00 USD
84.00 USD
Gucci Guilty Black Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz
Gucci Guilty Black Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz
85.50 USD
Gucci Guilty Perfume by Gucci, 2.5 oz Eau De Toilette Spray Diamond Limited Edition for Women
Macys.com
99.00 USD
Gucci Guilty Black Eau de Toilette, 2.5 oz
Gucci Guilty Black Eau de Toilette, 2.5 oz
Gift Set 2.5oz
116.50 USD
Gucci Guilty Black Coffret Eau De Toilette Spray 75ml 2.5oz Body Lotion 50ml 1.6oz Eau De Toilette Spray 7ml 0.25oz 3pcs
Eau De Toilette 0.25oz
Gucci Guilty 1.6 oz Eau de Toilette Spray
99.00 USD
Gucci Guilty 2.5 oz Eau de Toilette Spray
Gucci Guilty 2.5 oz Eau de Toilette Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Gucci Guilty, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Gucci Guilty, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gucci Guilty marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gucci Guilty marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Gucci Guilty Intense Christian Dior Midnight Poison Christian Dior Hypnotic Poison Estée Lauder Sensuous Noir Bvlgari Jasmin Noir Calvin Klein Euphoria Guerlain La Petite Robe Noir Kenzo Kenzo Amour Torrente L`Or de Torrente Dolce&Gabbana The One Versace Crystal Noir Christian Dior Dior Addict Chanel Chance Eau Tendre Viktor&Rolf Flowerbomb Yves Saint Laurent Black Opium Calvin Klein CK IN2U for Her Chanel Chance Eau de Toilette Prada Prada Candy Salvatore Ferragamo Signorina Jimmy Choo Jimmy Choo