Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Gucci Envy Eau de Parfum Gucci dla kobiet

Gucci Envy Eau de Parfum Gucci dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Gucci Envy Eau de Parfum Gucci dla kobiet Zdjęcia

Gucci Envy Eau de Parfum marki Gucci to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Gucci Envy Eau de Parfum został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są bergamotka, magnolia, frezja, brzoskwinia i ananas; nutami serca są hiacynt, konwalia, jaśmin, fiołek, irys i róża; nutami bazy są piżmo, cedr i drzewo sandałowe.

Bergamotka Magnolia Frezja Brzoskwinia Ananas

Hiacynt Konwalia Jaśmin Fiołek Irys Róża

Piżmo Cedr Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gucci Envy Eau de Parfum by Gucci.

Envy

Gucci Envy Eau de Parfum Recenzje Perfum

Majka16
Majka16

Jak ja za nim tęsknię. Ani ENVY EDT a tym bardziej ENVY ME nigdy go nie zastąpią.
Nie wiem dlaczego został wycofany, w mojej pamięci pozostaje jako ciepły, kwiatowy z odrobiną bergamotki i piżma z olbrzymią projekcją i trwałością - to pamiętam najbardziej, gdyż minimalizowałam "psiki" z uwagi na finanse, a wyczuwałam go cały dzień.
Na dzień dzisiejszy pozostał mi pusty flakonik i wspomnienia..... żal.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Gucci Envy Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Gucci Envy Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gucci Envy Eau de Parfum marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gucci Envy Eau de Parfum marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Van Cleef & Arpels Les Saisons Printemps L`Occitane en Provence Eau d'Azur Louis Feraud Louis Feraud Gai Mattiolo Be Sparkling Jardin de France Hassana Viktor&Rolf Eau Mega O Boticario Carpe Diem Demeter Fragrance Always Happy Sarantis B.U. Wild Marbert Energy Demeter Fragrance Linden Dana Zig Zag