Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Gucci Envy Eau de Parfum Gucci dla kobiet

Gucci Envy Eau de Parfum Gucci dla kobiet

Gucci Envy Eau de Parfum Gucci dla kobiet Zdjęcia

Gucci Envy Eau de Parfum marki Gucci to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Gucci Envy Eau de Parfum został wydany w 1997 roku. Nutami głowy są bergamotka, magnolia, frezja, brzoskwinia i ananas; nutami serca są hiacynt, konwalia, jaśmin, fiołek, irys i róża; nutami bazy są piżmo, cedr i drzewo sandałowe.

Bergamotka Magnolia Frezja Brzoskwinia Ananas

Hiacynt Konwalia Jaśmin Fiołek Irys Róża

Piżmo Cedr Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gucci Envy Eau de Parfum by Gucci.

Gucci Envy Eau de Parfum Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Gucci Envy Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Gucci Envy Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gucci Envy Eau de Parfum marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gucci Envy Eau de Parfum marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Christian Lacroix Bazar Decleor Aromantic Absolument Parfemeur Absolument Absinthe Weil Eau de Weil Molinard Les Fleurs: Rose Czech & Speake Mimosa Yosh Stargazer 7.71 Berkeley Square White Muguet Chloe Eau de Fleurs Capucine Love & Toast Juniper Gin LR Ralf Moeller Bliss Bliss