Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Gucci Eau de Parfum II Gucci dla kobiet

Gucci Eau de Parfum II Gucci dla kobiet

Mam: 36 Miałem: 51 Chcę: 26 Ukochany zapach: 2

Gucci Eau de Parfum II Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Eau de Parfum II Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Eau de Parfum II Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Eau de Parfum II Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Eau de Parfum II Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Eau de Parfum II Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Eau de Parfum II Gucci dla kobiet Zdjęcia

Gucci Eau de Parfum II marki Gucci to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Gucci Eau de Parfum II został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Antoine Maisondieu. Nutami głowy są czarna porzeczka, mandarynka, liść czarnej porzeczki, czerwone jagody i gorzka pomarańcza; nutami serca są piwonia, jeżyna, fiołek, frezja, jaśmin i konwalia; nutami bazy są piżmo, heliotrop i cedr.

Czarna porzeczka Mandarynka Liść czarnej porzeczki Czerwone jagody Gorzka pomarańcza

Piwonia Jeżyna Fiołek Frezja Jaśmin Konwalia

Piżmo Heliotrop Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gucci Eau de Parfum II by Gucci.

Jeanne Lanvin

Gucci Eau de Parfum II Recenzje Perfum

natajluska
natajluska

Gucci II zaskoczył mnie kompletnie. Noszę go od kilku dni - to krótki czas by poznać zapach. I powiem więcej - dalej go poznaję, co mnie bardzo cieszy. Nie mogłam się doczekać opisania mojego nowego odkrycia, więc pomimo krótkiej znajomości, dodam kilka słów od siebie.

Zapach znałam pobieżnie. Dopiero użycie globalne ukazało mi jego całościowy zamysł.
Gucci II pachnie świeżo, pachnie krystalicznie, pachnie dobrze. Jest przejrzysty, iskrzący i elegancki. Wytwarza kojącą aurę, w której króluje spokój i jeśli emocje - to tylko te pozytywne. Kompletnie mnie uzależnił.
Każdego dnia układa się na mnie inaczej - raz wyczuwam wspominane wcześniej rumianki, rumiankową herbatkę. Czasem w kompozycji dominują jeżyny, a innego dnia jest to po prostu cedr z pobrzmiewającymi delikatnie kwiatami i owocami.

Gucci II jest totalnym mainstreamem. Od daty jego premiery minęło już 12 lat, a jednak dalej cechuje się oryginalnością. Nigdy w życiu nie postawiłabym go w jednym rzędzie z zapachami, które w tej kategorii aktualnie są na topie. A porównując go do nowych wypustów Gucci, to jest między nimi przepaść tak wielka, że raczej nie do pokonania.

Gucci II ma klasę i uważam, że jest to pozycja, którą warto poznać.
Spotkałam się z wieloma krzywdzącymi opiniami o Gucci II, że są to, wymyślnie ujmując - popłuczyny po G I. Prawda jest taka, że nie są to zapachy nawet zbliżone. Więc nazywanie Gucci II gorszą wersją I jest kompletnie bez sensu. Warto i trzeba oceniać zapach jako niezależną jednostkę i nie porównywać do poprzednika, niby - protoplasty. Szczególnie, jeśli jedynym co je łączy jest kształt flakonu.

Chyba każdy maniak perfum znajduje w swoim życiu taką kompozycję, a przy większym szczęściu kilka (a przy jeszcze wiekszym szczęsciu - na dłużej), które wyzwalają w nim głębsze uczucia i zmieniają stan ducha. Szkoda, że w moim przypadku jest to zapach, który jest wycofywany.
Pokładam więc nadzieję w niezmienność moich odczuć oraz w przywrócenie zapachu na sklepowe półki. Naprawdę, fajnie jest odkryć takiego swojego małego, zapachowego jednorożca ;)

A teraz końkretnie:
parametry użytkowe - bardzo dobre.
flakon - piękny, mocarny, może zrobić krzywdę
nuty jakie są, każdy widzi - czasami układa się rumiankowo
ciuchy na koniec dnia pachną po prostu czystością wysuszonego prania na wietrze, na pewno na łączkowym pagórku ;)

i jest to Gucci! ;)

katka1986

Długo były moim numerem 1. Miałam 3 flakony. Pokochałam je od pierwszego pryśnięcia. To pierwsze typowo owocowe perfumy, które moim zdaniem są zarazem niezwykle eleganckie (zwykle tego typu kompozycje są świeże i niezobowiązujące) i bez problemu można je nosić do wieczorowej sukienki. Mają doskonałą trwałość i projekcję. Kojarzą mi się bardzo pozytywnie. Poprawiają humor. Z całą pewnością jeszcze kiedyś do nich wrócę. Szkoda, że cena utrzymuje się cały czas na tak wysokim poziomie, ale cóż, za jakość się płaci...

anwa
anwa

Bardzo subtelny jak na zapach owocowo-kwiatowy, niesłodki, niemdlący i nienachalny. Lekki, elegancki i kobiecy, zapach idealny na dzień, dyskretny i szlachetny.

mamigora
mamigora

Przyjemne drzewko rumiankowe! Tak, na pewno mam przy sobie i wącham Gucci eau de parfum II. Idąc dalej jego tropem wchodzę do rzeki kaktusowej i wyławiam podobiznę Ma vie Boss'a. Oba zapachy, plus jeszcze Dsquared She Wood Velvet forest, dają mi poczucie spokoju, relaksu i przestrzeni. Zapach zabiera w otwartą przestrzeń, gdzie dobiega czasem wiatr z lasu, chłód znad strumienia, no i własnie te rumianki i stokrotki z łąki. Niezagrażajacy absolutnie otoczeniu, tworzący aurę bezpieczeństwa i wolności jeśli nie cierpi się na agorafobię;)

Melitele
Melitele

Zapach, lekki, zwiewny, radosny, przyjemny, a przy tym trwały.
Może nie ma w nim jakiegoś skrajnego szaleństwa ale czy wszystkie zapachy muszą być nietypowe...
Na mojej skórze kwaśne nuty są praktycznie niewyczuwalne, raczej powiedziałabym, że jest bardziej kwiatowo–drzewny. Pasuje do rozgrzanej słońcem skóry.

Malina
Malina

Używam zapachu od lat, bywało że zagadywano mnie na ulicy z pytaniem jaki to zapach:)))). Uwielbiam go, mam przyjaciółke która wybrała ten zapach do ślubu :). Używam oczywiście na zmianę z innymi i zależnie od nastroju, zapach przypomina mi.... baaardzo miłe chwile :))

katka1986

Ja się nie zgodzę. To mój ulubiony zapach, mam drugą buteleczkę. Jest niezwykle trwały - pachnie dopóki nie wypiorę ubrań. Jest słodki, ja wyczuwam w nim jeżyny, porzeczki i piżmo. Uwielbiam go, był ze mną zawsze w wyjątkowych sytuacjach, więc kiedy go poczuję, od razu wracają miłe wspomnienia :)

Mad-Lainey
Mad-Lainey

Bubel wsrod zapachow GUCCI!
I na szczescie jedyny :-)
Testowalam juz wszystkie zapachy Gucci i jest to naprawde jedyny niewypal domu mody Gucci.
Wiekszosc zapachow Gucci az prosi sie o komentarz w stylu - wyjatkowe, jedyne w swoim rodzaju, geste, elektryzujace, seksowne, unikatowe...
Gucci EDP II jest niestety nieporozumieniem.
Owocow nie ma tu za grosz, choc Gucci oficjalnie z uporem maniaka utrzymuje ze jest to zapach z kategorii owocowo - kwiatowej.
Te owoce to chyba jakies rekwizyty z teatru, bo ani nie pachna, ani nie 'smakuja', nie czuc nic, procz sto razy rozwodnionego Slonia od Kenzo w polaczeniu z rozwodnionym Tygrysem. (ktore kocham, ale toz to profanacja je rozwadniac!!!)
Gucci EDP II jest fajna mgielka do ciala, to takie echo orientu; czuje tutaj odrobinke kminku, soli, ledwo wyczuwalne kwiecie i dobrze wyprawionej skory i nic poza tym....
Strasznie nietrwaly i slaby zapach, a szkoda bo moglby byc swietna wesola siostra Kenzo Elephant i Tigre.
Butelka to dzielo sztuki - uwielbiam butelki Gucci, ktore sa ciezkie i niezwykle eleganckie.
I za ta jedyna pozytywna ceche zapachu daje pol gwiazdki....
Marka Gucci niejednokrotnie udowodnila, ze potrafi tworzyc zapachy z klasa.
Moja rada wiec - niechaj Gucci zakasa rekawy i wezmie sie do solidnej roboty, bo ten zapach jest jak bubel zakupiony na wiejskim targu :-(
Kompromitacja...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Gucci Eau de Parfum II, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Gucci Eau de Parfum II, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gucci Eau de Parfum II marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gucci Eau de Parfum II marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Midnight Poison Chanel Coco Mademoiselle Gucci Envy Kenzo Le Monde Est Beau Kenzo Kenzo Amour Lancome Hypnose Hermes Elixir des Merveilles Christian Dior Dolce Vita Hermes Eau des Merveilles Givenchy Hot Couture Eau de Toilette Givenchy Ange ou Demon Le Secret Elixir Moschino Moschino Funny! Lalique Amethyst Donna Karan DKNY Givenchy Ange Ou Demon Le Secret Thierry Mugler Innocent Thierry Mugler Alien Lolita Lempicka L de Lolita Lempicka Nina Ricci Nina Gucci Gucci Guilty