Marki » F-H » orientalno - przyprawowe « Grupy

Gucci Eau de Parfum Gucci dla kobiet

Gucci Eau de Parfum Gucci dla kobiet

Mam: 43 Miałem: 39 Chcę: 23 Ukochany zapach: 2

dymny
Gucci Eau de Parfum Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Eau de Parfum Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Eau de Parfum Gucci dla kobiet Zdjęcia Gucci Eau de Parfum Gucci dla kobiet Zdjęcia

Gucci Eau de Parfum marki Gucci to orientalno - przyprawowe perfumy dla kobiet. Gucci Eau de Parfum został wydany w 2002 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Daniela (Roche) Andrier. Nutami głowy są kwiat pomarańczy i heliotrop; nutami serca są kminek, irys i tymianek; nutami bazy są kadzidło, skóra, drzewo sandałowe, piżmo, wanilia i esencja cedrowa.

Kwiat pomarańczy Heliotrop

Kminek Irys Tymianek

Kadzidło Skóra Drzewo sandałowe Piżmo Wanilia Esencja cedrowa

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Gucci Eau de Parfum by Gucci.

S.T. Dupont Intense Pour Femme
Ange ou Demon

Gucci Eau de Parfum Recenzje Perfum

Nan
Nan

Najlepsi odchodzą najszybciej – tak można podsumować obecne praktyki rynku perfumeryjnego, przynajmniej w mojej ocenie. Nie potrafię zrozumieć, dlaczego tak doskonały zapach nie znalazł wystarczająco dużej grupy wielbicieli, żeby utrzymać się na rynku tak długo, jak na to zasługiwał. Zapach jest bowiem wspaniały. Gęsty, esencjonalny, przyprawowo-skórzany, elegancki niczym galanteria skórzana marki Gucci, dla której stanowi odpowiednią oprawę. Mógłby równie dobrze powstać wiele lat temu i nie ustępowałby jakością zapachom, które teraz uważane są za legendy, jak choćby Femme Rochas, czy Chanel Coco. Gdy pojawił się na rynku królowały na nim zapachy zdecydowanie lżejsze i mniej bogate, może za bardzo odstawał od reszty. W Gucci Eau de Parfum królują skóra, kminek i kwiat pomarańczy, który tu pokazuje inną twarz niż w obecnych popularnych zapachach z tym składnikiem. Tu jest zawiesisty i dodaje perfumom słodyczy, ale nie takiej, jak rozumiana jest obecnie. Jeżeli jest to deser, to absolutnie tylko dla dorosłych, z wyskokową wkładką. Znakomita kompozycja, wycofana, by zrobić miejsce kolejnemu owocowo-kwiatowemu kompotowi dla mas. No ale cóż, vox populi, vox Dei.

evitkaeo
evitkaeo

Każde perfumy są na swój sposób wyjątkowe, lecz ten jest wręcz niezwykły. Oryginalny, zmysłowy zapach - skóry,kadzidła i heliotropu, moim zdaniem najbardziej wyczówalne składniki. Zapach jest nie dla każdej kobiety, ponieważ jest bardzo elegancki, wyrafinowanY - luksusowy, tylko dla dojrzałej kobiety, lecz czasem lubię podkraść go mamie. Bajka.

agusia12321
agusia12321

Świetnie skomponowane perfumy.
Dla mnie to mistrzostwo. Połączenie tak skrajnie innych zapachowo składników wymaga nie lada wyczucia.
Zapach nie jest linearny, a co za tym idzie nienudny; zaskakuje intensywnością, mocą.

amanda
amanda

Dostałam z wymiany,rok temu i nie zyskały mojej uwagi by je zostawić,oddałam więc szybko.
Teraz po roku mam szansę spawdzić czy coś się zmieniło.
Tak wącham,wącham i próbuję się przekonać.
Czekam na otwarcie się kolejnych nut,może jednak coś mnie zaskoczy,coś spodoba się to, co rok temu wykluczyłam ,bo może jeszcze nie podobały mi się wtedy pewne połączenia,nuty.
Na mojej skórze wychodzi stara skórzana kurtka,którą wyciągnięto dawno nie używaną z szafy.
W szafie majaczy się jeszcze zapach naftaliny i wietrzy się ona już któryś dzień na wieszaku.
Po czasie mija to nieprzyjemne wrażenie,zapach się ociepla, stając się pylisto pudrowy,bardziej świetlisty i taki lekki.
Być może rok temu nie doczekałam do dalszego rozwoju zapachu, teraz inaczej go odbieram i butelka z pewnością by została.

natalciaz
natalciaz

Mnie się bardzo podoba:) Pierwsze skrzypce grają nuty drzewne, mam wrażenie, że też trochę skórzane i męskie. Dosyć poważny aczkolwiek heliotrop i kwiat pomarańczy sprawia, że jest bardziej kobiecy i pociągający. Wydaje się być odpowiedni dla poważnej, nieprzystępnej kobiety.
Wyżej przeczytałam, że został wycofany, szkoda...

zorra
zorra

Klasa sama w sobie. Dzisiaj się już takich zapachów nie robi. Są jak najlepszy koniak. Zdecydowane, wyrafinowane z nutą pikanterii. Miałam z nimi styczność z 13 lat wstecz, jednak doskonale je pamiętam. Idealny otulacz. Drzewno-waniliowa elegancja, pięknie ewolująca na skórze.

Beatafm
Beatafm

Dla mnie te perfumy to najpiękniejszy zapach ze wszystkich mi znanych, żałuję bardzo, że są już wycofane - muszę zrobić zapas póki jeszcze można je kupić:)))
Pasują do mnie doskonale, na mojej skórze są bardzo trwałe nawet na drugi dzień czuję je bardzo wyraźnie.
Podoba mi się właśnie to, że są na pograniczu słodkości i wytrawności, nuty korzenne przeplatają się z kwiatowymi, no i ta skóra... powala mnie na kolana, mogłabym wąchać i wąchać. Lubię róznorodne aromaty, a w szczególności ich niekonwencjonalne połączenia i innowacyjność, dlatego Gucci Parfum to jest TO!!!
Teraz perfumy są zbyt uniwersalne, trudno je nieraz odróżnić, ale Gucci Parfum na pewno do nich nie należy - jest naprawdę bardzo oryginalny i nie do pomylenia z innym ;)

marialisa
marialisa

Jak dla mnie trochę za malo w nich charakteru. Te perfumy stoja jakby na rozdrożu dwóch co najmniej sprzecznych tendencji zapachowych - kminek, cedr i kadzidło kontra heliotrop i wanilia. Niestety, nie jest to interesująca gra przeciwieństw, lecz gryzący w nios dysonans, który pod koniec tonie w wanilowo-drzewnej bazie, zupełnie nijakiej:(

kpnz
kpnz

Zapach dla prawdziwej kobiety z klasą. Po prostu rasowy. Widzę w nim silną, zabieganą, nowoczesną i wyrafinowaną damę. Mało jest tak wyrafinowanych perfum jak te. Są trwałe do 5-6 godzin, ale trzeba się nimi obficie spsikać. Czegoś podobnego nigdy nie spotkałam.

Sheila
Sheila

Klasyczny, elegancki, w sam raz do szpilek. Bardzo wytrwany, skórzany, waniliowy, nieco męski, ale przez to strasznie sexy. Otulający i rozgrzewający. No kocham, no, zwłaszcza za bardzo ciekawą wanilię i za to, że potrafi się bardzo różnie rozwinąć.
Niestety nie jest tak trwały, jak bym sobie tego życzyła.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Gucci Eau de Parfum, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Gucci Eau de Parfum, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Gucci Eau de Parfum marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Gucci Eau de Parfum marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior Poison Cartier Le Baiser Du Dragon Kenzo Kenzo Amour Guerlain Shalimar Givenchy Organza Yves Saint Laurent Opium Fendi Fendi Theorema Chanel Coco Eau de Parfum Donna Karan Black Cashmere Kenzo Kenzo Jungle L'Elephant Hermes Eau des Merveilles Yves Rocher Voile d'Ambre Christian Dior Dolce Vita Christian Dior Midnight Poison Estée Lauder Sensuous Noir Joop! Joop! Le Bain Cacharel LouLou Laura Biagiotti Roma Vivienne Westwood Boudoir Christian Dior Dune