Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Flora by Gucci Gracious Tuberose Gucci dla kobiet

tuberozowy
ozonowy
wodny
Flora by Gucci Gracious Tuberose Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gracious Tuberose Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gracious Tuberose Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gracious Tuberose Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gracious Tuberose Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gracious Tuberose Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gracious Tuberose Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gracious Tuberose Gucci dla kobiet Zdjęcia

Flora by Gucci Gracious Tuberose marki Gucci to kwiatowe perfumy dla kobiet. Flora by Gucci Gracious Tuberose został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są brzoskwinia i liść fiołka; nutami serca są kwiat afrykańskiej pomarańczy, tuberoza i róża; nutami bazy są francuskie labdanum i cedr virginia.

Brzoskwinia Liść fiołka

Kwiat afrykańskiej pomarańczy Tuberoza Róża

Francuskie labdanum Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flora by Gucci Gracious Tuberose by Gucci.

Radiance

Flora by Gucci Gracious Tuberose Recenzje Perfum

ninkakasia
ninkakasia

Cudny zapach. Nie jest nachalny ani męczący. Bardziej świeży, powoduje że cały czas wącham swój nadgarstek :-)
Jego minusem jest niestety to, że krótko się utrzymuje na skórze, ja po dwóch godzinach już go praktycznie nie czuję :-(

lili-ya
lili-ya

Zapach absolutnie nie jest w klimacie moich ulubionych kompozycji, ale mimo to bardzo pozytywnie mnie zaskoczył. Jest delikatny, lekko słodki, kwiatowo-świeży z nutą mydełka, która zazwyczaj drażni mnie w perfumach. Tutaj bardzo pasuje, sprawia, że perfumy te pachną uroczo, niewinnie. Klasycznej, upojnej tuberozy mój nos tu nie wyczuwa, raczej całą roślinę, wręcz bardziej te zielone pędy z lekką "poświatą" aromatu tych cudownych kwiatów. Czuję też odrobinę czegoś delikatnie cytrusowego, jak malusieńki skrawek cytrynowej skórki. Nie mam pojęcia dlaczego, ale ten zapach kojarzy mi się z tym, jak po Pierwszej Komunii zbierałam kwiaty i potem sypałam je podczas procesji z okazji Bożego Ciała. Chciałabym mieć kiedyś ten zapach na letnie miesiące, do jasnych sukienek w pastelowe kwiaty i słomkowego kapelusza.

gardenia
gardenia

Gracious Tuberose to zapach po prostu uroczy. Lekki, zwiewny, dziewczęcy.
O dziwo wyczuwam tu nuty zielone, które w perfumach bardzo lubię, ale widzę, że nie ma ich w spisie nut. Może to ten liśc fiołkowy tak się miękko i swieżo zieleni...Delikatne tchnienie kwiatów, pastelowych, skromnych, nieagresywnych: róża lekko pudrowa, taka różano - cytrynowa, trochę labdanum, słodkiej brzoskwinki i najbardziej spacyfikowana tuberoza jaka dotąd w perfumach wąchałam.
Cichutka, lekka, przejrzysta i trochę pudrowa kompozycja, raczej odświeżająca, niż ocieplająca, ale jak dla mnie pełna uroku i powabu...Szkoda, że na mnie tak krótko się utrzymuje. Na pewno chętnie posiadałabym całą ładniutka skądinąd flaszeczkę :)
Polecam romantycznym wielbicielkom świeżych, nienarzucających się kwiatowych kompozycji.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Flora by Gucci Gracious Tuberose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Flora by Gucci Gracious Tuberose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flora by Gucci Gracious Tuberose marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flora by Gucci Gracious Tuberose marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Kenzo Le Monde Est Beau L`Artisan Parfumeur Tea for Two Chanel Chance Eau Tendre Chanel Cristalle Eau de Toilette Miu Miu Miu Miu Kenzo Kenzo Amour Lolita Lempicka Si Lolita Eau de Toilette Clinique Aromatics in White Guerlain Idylle Elie Saab Le Parfum Bois 1920 Le Voluttuose La Vaniglia Yves Saint Laurent Baby Doll Jesus Del Pozo Duende Celine Dion Sensational Lalique Tendre Kiss Christian Dior Hypnotic Poison Etat Libre d`Orange Tilda Swinton Like This Balenciaga Balenciaga Paris Giorgio Armani Armani Mania