Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet

Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet

wodny
Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet Zdjęcia

Flora by Gucci Gorgeous Gardenia marki Gucci to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Flora by Gucci Gorgeous Gardenia został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są gruszka i czerwone jagody; nutami serca są gardenia i plumeria; nutami bazy są paczula i.

Gruszka Czerwone jagody

Gardenia Plumeria

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flora by Gucci Gorgeous Gardenia by Gucci.

Viva la Juicy
Viva La Juicy Noir
Viva La Juicy La Fleur
Cosmic Radiance
Miss Dior Blooming Bouquet Couture Edition

Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Recenzje Perfum

Rozan
Rozan

Piękne perfumy. Gorgeous & Glamour. Początkowo dostajemy w nos obuchem z cukru pudru. Kiedy jednak damy rozwinąć się woni, przyjemnie zaskakuje. Zapach się uspokaja, puder delikatnie osiada, gruszka co rusz wychyla się, orzeźwiając kompozycję. I ta cudowna gardenia... Dla miłośników pudrowych nut, istna gratka. Polecam testy.

Pięknie układają się wczesną wiosną i początkiem jesieni.

Joskelyn
Joskelyn

Ależ to śliczny zapach! Nazwa oddaje w stu procentach jego naturę - królową zapachu jest zdecydowanie charakterna gardenia, ale nie taka zwykła, ogrodowa, tylko taka naprawdę "gorgeous". Kojarzy mi się z kwiatami z magicznego ogrodu, na które jakaś dobra wróżka rzuciła czary i skrzą się teraz złotym pyłem, mienią w Słońcu, opalizują. Gorgeous Gardenia to dla mnie kwiaty z rabatki księżniczki ;)

Bardziej przyziemnie i "po ludzku" - mój nos wyczuwa gardenię, gruszkę i brązowy cukier. Zapach mieni się, iskrzy, migoce. Nie lubię słodkich zapachów, ale Gorgeous Gardenia zdobyła moje serce - cukier w niej jest naturalny, kwiatowy, nie spożywczy. To jeszcze nie jest gourmand - to po prostu słodziutkie kwiaty wetknięte w aromatyczną gruszkę. Bardzo dziewczęca kompozycja.

Zdecydowanie aktualny numer jeden na liście "musz-mieciów". Powąchajcie koniecznie!

Papillon
Papillon

Bardzo, bardzo słodko. Na pierwszy plan wysuwa się tu jakby kandyzowana gruszka - zdecydowanie czuć brązowy cukier z nuty serca. Zapach, jak na wodę toaletową jest bardzo mocny, wydajny i trwały, więc łatwo tą gruszką dać komuś po nosie. Dla jednych to będzie zaleta, inni spodziewający się delikatnych kwiatów będą z pewnością zawiedzeni. Po jakimś czasie gruszka nieco łagodnieje i dołączają do niej lekkie kwiaty, ale wciąż na pierwszym planie są nuty słodkie.

Zapach jest raczej dziewczęcy, beztroski, ale taki jakby ... na sterydach. Bo delikatny z pewnością nie jest. Powiedziałabym, że przez tą swoją słodkość ma wspólny mianownik z Flowerbomb, choć znowu nie jest tak cukrowy jak np. Aquolina Pink Sugar. Ciężko mi go też przypisać do jakiejś pory roku, choć wydaje mi się, że najczęściej sięgałam po niego wiosną i jesienią.

Zdecydowanie doceniam go za trwałość, pozytywnie zaskakuje pięknie pachnąc np. na szaliku którego nie używało się przez 2 tygodnie - i w takim wydaniu podoba mi się najbardziej. Lepiej stosować go z umiarem, bo może się przejeść. Miłości z tego nie będzie, ponownego zakupu również nie. Zapach stosowany zbyt często drażni i gryzie tą słodkością, ale co jakiś czas lubię do niego wrócić.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flora by Gucci Gorgeous Gardenia marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flora by Gucci Gorgeous Gardenia marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Bvlgari Jasmin Noir Gucci Gucci Guilty Moschino Moschino Funny! Chanel Chance Eau Fraiche Salvatore Ferragamo Signorina Kenzo Kenzo Amour Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Chanel Chance Eau Tendre Guerlain La Petite Robe Noir Christian Dior Midnight Poison Thierry Mugler Alien Essence Absolue Calvin Klein Truth Balenciaga Florabotanica Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Gucci Gucci Guilty Intense Versace Versense Guerlain Idylle Chloe L`Eau de Chloe Boucheron Jaipur Bracelet