Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet

Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet

wodny
Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci dla kobiet Zdjęcia

Flora by Gucci Gorgeous Gardenia marki Gucci to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Flora by Gucci Gorgeous Gardenia został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są gruszka i czerwone jagody; nutami serca są gardenia i plumeria; nutami bazy są paczula i.

Gruszka Czerwone jagody

Gardenia Plumeria

Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flora by Gucci Gorgeous Gardenia by Gucci.

Viva la Juicy
Viva La Juicy La Fleur
Viva La Juicy Noir
Cosmic Radiance
Miss Dior Cherie Blooming Bouquet

Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Recenzje Perfum

Rozan
Rozan

Gruszka posypana cukrem pudrem gardeniowym. Pudrowo, słodko. Nie wyobrażam sobie latem mieć na sobie tych perfum. Wczesna wiosna, jesień tak. Zapach jest przyjemny, nie ma nic z dusicieli, jednak miłości z tego nie będzie. Trwałość dobra, projekcja przeciętna.

Joskelyn
Joskelyn

Ależ to śliczny zapach! Nazwa oddaje w stu procentach jego naturę - królową zapachu jest zdecydowanie charakterna gardenia, ale nie taka zwykła, ogrodowa, tylko taka naprawdę "gorgeous". Kojarzy mi się z kwiatami z magicznego ogrodu, na które jakaś dobra wróżka rzuciła czary i skrzą się teraz złotym pyłem, mienią w Słońcu, opalizują. Gorgeous Gardenia to dla mnie kwiaty z rabatki księżniczki ;)

Bardziej przyziemnie i "po ludzku" - mój nos wyczuwa gardenię, gruszkę i brązowy cukier. Zapach mieni się, iskrzy, migoce. Nie lubię słodkich zapachów, ale Gorgeous Gardenia zdobyła moje serce - cukier w niej jest naturalny, kwiatowy, nie spożywczy. To jeszcze nie jest gourmand - to po prostu słodziutkie kwiaty wetknięte w aromatyczną gruszkę. Bardzo dziewczęca kompozycja.

Zdecydowanie aktualny numer jeden na liście "musz-mieciów". Powąchajcie koniecznie!

Papillon
Papillon

Bardzo, bardzo słodko. Na pierwszy plan wysuwa się tu jakby kandyzowana gruszka - zdecydowanie czuć brązowy cukier z nuty serca. Zapach, jak na wodę toaletową jest bardzo mocny, wydajny i trwały, więc łatwo tą gruszką dać komuś po nosie. Dla jednych to będzie zaleta, inni spodziewający się delikatnych kwiatów będą z pewnością zawiedzeni. Po jakimś czasie gruszka nieco łagodnieje i dołączają do niej lekkie kwiaty, ale wciąż na pierwszym planie są nuty słodkie.

Zapach jest raczej dziewczęcy, beztroski, ale taki jakby ... na sterydach. Bo delikatny z pewnością nie jest. Powiedziałabym, że przez tą swoją słodkość ma wspólny mianownik z Flowerbomb, choć znowu nie jest tak cukrowy jak np. Aquolina Pink Sugar. Ciężko mi go też przypisać do jakiejś pory roku, choć wydaje mi się, że najczęściej sięgałam po niego wiosną i jesienią.

Zdecydowanie doceniam go za trwałość, pozytywnie zaskakuje pięknie pachnąc np. na szaliku którego nie używało się przez 2 tygodnie - i w takim wydaniu podoba mi się najbardziej. Lepiej stosować go z umiarem, bo może się przejeść. Miłości z tego nie będzie, ponownego zakupu również nie. Zapach stosowany zbyt często drażni i gryzie tą słodkością, ale co jakiś czas lubię do niego wrócić.

Flora by Gucci Gorgeous Gardenia by Gucci 3.68 out of 5 based on 47 ratings and 3 user reviews

Zakupowe okazje

Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Eau De Toilette Spray 100ml 3.3oz
89.10 USD
89.10 USD
Gucci 'Flora by Gucci - Gorgeous Gardenia' Eau de Toilette

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flora by Gucci Gorgeous Gardenia marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flora by Gucci Gorgeous Gardenia marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Coco Mademoiselle Eau de toilette Gucci Gucci Guilty Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Bvlgari Jasmin Noir Versace Versense Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Kenzo Kenzo Amour Salvatore Ferragamo Signorina Yves Saint Laurent Parisienne Balenciaga Florabotanica Chanel Chance Eau Tendre Chanel Chance Eau Fraiche Guerlain Aqua Allegoria Pamplelune Christian Dior Midnight Poison Prada Prada Candy Guerlain La Petite Robe Noir Yves Saint Laurent Manifesto Moschino Moschino Funny! Chloe L`Eau de Chloe Calvin Klein Truth