Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci dla kobiet

Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci dla kobiet

kakaowy
Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Glamorous Magnolia Gucci dla kobiet Zdjęcia

Flora by Gucci Glamorous Magnolia marki Gucci to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Flora by Gucci Glamorous Magnolia został wydany w 2012 roku. Nutami głowy są frezja, nuty zielone i cytrusy; nutami serca są magnolia i piwonia; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i meksykańska czekolada.

Frezja Nuty zielone Cytrusy

Magnolia Piwonia

Piżmo Drzewo sandałowe Meksykańska czekolada

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flora by Gucci Glamorous Magnolia by Gucci.

Flora by Gucci Glamorous Magnolia Recenzje Perfum

Zombianka
Zombianka

Podobnie jak Gardenia jestem rozczarowana tym zapachem. Że projekcja bliskoskórna i trwałość przeciętna 5 godzin to jedno, ale że kompozycja mimo swej ewidentnej lekkości potrafi wywołać u mnie ból głowy- tego się nie spodziewałam.
Otwarcie jest na mnie słodkoarbuzowe, niemal gourmandowe w swej słodyczy, dopiero po kwadransie przechodzi w coś bliższego magnolii, niestety tej drogeryjnej, a nie wziętej z natury. Pod względem tej nuty jestem totalnie rozpuszczona, bo przez ładnych kilka lat w pasji skupowałam balsamy, szampony i mydła magnoliowe na tony, a w naturze miałam kwitnącą magnolię w sąsiedztwie chłopaka. W tych perfumach natomiast odnalazłam magnolię najbardziej syntetyczną z dotąd poznanych. W tle faktycznie jest coś kakaowego, ale w mdławym, czekoladopodobnym wydaniu. Miks piwoniowo- frezjowy odbieram bardziej jak czerwone owoce, jakieś żurawiny/jagody/porzeczki, ale są też kwiatowe momenty i to one podejmują próby uratowania całości. Oczekiwań jednak mimo to nie spełniła i po uporaniu się z zawartością odlewki nie będzie powrotu.

gardenia
gardenia

Właśnie jest wiosna i kwitną magnolie, uważam, że są przepiękne, nie umiem wyrazić w słowach mojego zachwytu tymi wyjątkowymi kwiatami tak bogato dekorującymi nagie gałęzie małych i dużych drzewek, no i te kolory i zapach! Ach...
Jaki przypadek, że akurat powąchałam niedawno Glamorous Magnolia od Gucciego.
Niestety, nie zostawię na tej magnolii suchej nitki...Wymieszanych parę tanich składników: głównie piżmo, ciut sandałowca, ciut cytronu, czy jak tam się nazywają te sztuczne cytrynki spożywcze w płynie, plus coś kwietnego słodkawego, niemrawe to wszystko i sztucznawe jakieś. Zapach ma 2 zalety: jest delikatny i przyjemny, ale nie takiej chemicznej i słabej magnolii spodziewałabym się od Gucci, ja plasuję te perfumy na półce Avonowskiej, edycja letnia woda toaletowa, ale ludzie, nie za tą cenę! Glamorous? Co tu jest glamorous? Tylko cena, która pozwala na takowe życie właścicielom firmy...
Aha, jeszcze druga zaleta: uroczy flakonik. Ja jednak glamowej Magnolii od Gucci mówię dziękuję, wolę iść na spacer i powąchać True Magnolia Made by Nature, i to za darmo :D

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Flora by Gucci Glamorous Magnolia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Flora by Gucci Glamorous Magnolia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flora by Gucci Glamorous Magnolia marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flora by Gucci Glamorous Magnolia marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Viktor&Rolf Flowerbomb Elizabeth Arden Sunflowers Kenzo Kenzo Amour Kenzo Le Monde Est Beau Chanel Chance Eau Fraiche Guerlain Champs Elysees Eau de Toilette Chanel Chance Eau Tendre Chloe Chloe Eau de Parfum Gucci Gucci Guilty Intense Kenzo Flower by Kenzo Donna Karan DKNY Calvin Klein Truth Yves Saint Laurent Parisienne Bvlgari Rose Essentielle Gucci Gucci Guilty Guerlain Shalimar Eau de Toilette Guerlain Aqua Allegoria Mandarine Basilic Donna Karan DKNY Be Delicious Narciso Rodriguez Narciso Rodriguez For Her Valentino Valentina