Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Flora by Gucci Generous Violet Gucci dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 5

ozonowy
wodny
Flora by Gucci Generous Violet Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Generous Violet Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Generous Violet Gucci dla kobiet Zdjęcia

Flora by Gucci Generous Violet marki Gucci to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Flora by Gucci Generous Violet został wydany w 2012 roku. Nutę głowy stanowi liść fiołka; nutami serca są i irys, fiołek i irys; nutą bazy jest zamsz.

Liść fiołka

Irys Fiołek Irys

Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flora by Gucci Generous Violet by Gucci.

April Violets

Flora by Gucci Generous Violet Recenzje Perfum

Flora by Gucci Generous Violet by Gucci 2.00 out of 5 based on 5 ratings and user reviews

Zakupowe okazje

Eau De Toilette 3.4oz
100.00 USD
Flora by Gucci Generous Violet Eau de Toilette Spray, 3.4 oz
Flora by Gucci Generous Violet Eau de Toilette Spray, 3.4 oz

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Flora by Gucci Generous Violet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Flora by Gucci Generous Violet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flora by Gucci Generous Violet marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flora by Gucci Generous Violet marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Gianfranco Ferre 20 For Woman Gabriela Sabatini Private Edition Acqua di Parma Acqua di Parma Iris Nobile Perfect Sense Mane Yu Keiko Mecheri Peau de Peche Lancaster Aquasenses Marc Jacobs Daisy Black Edition Nina Ricci Premier Jour Soleil Cacharel Scarlett Space NK Santalrosa Ulric de Varens Creation N° 13 Donna Karan DKNY Golden Delicious