Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Flora by Gucci Generous Violet Gucci dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 6

ozonowy
wodny
Flora by Gucci Generous Violet Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Generous Violet Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Generous Violet Gucci dla kobiet Zdjęcia

Flora by Gucci Generous Violet marki Gucci to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Flora by Gucci Generous Violet został wydany w 2012 roku. Nutę głowy stanowi liść fiołka; nutami serca są i irys, fiołek i irys; nutą bazy jest zamsz.

Liść fiołka

Irys Fiołek Irys

Zamsz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flora by Gucci Generous Violet by Gucci.

April Violets

Flora by Gucci Generous Violet Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Flora by Gucci Generous Violet, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Flora by Gucci Generous Violet, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flora by Gucci Generous Violet marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flora by Gucci Generous Violet marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - drzewno - piżmowe
Carolina Herrera 212 Montale Roses Musk ID Parfums Ame Toscane Marc Jacobs Marc Jacobs Splash Cotton Memento Italian Olfactive Landscapes 6 Marzo 2008 ore 11 - Piazza Duomo Ortigia Siracusa – Sicilia Ajmal Facets of Her Molinard Les Fleurs: Violette CnR Create Capricorn Bvlgari BLV Eau d`Ete Miller et Bertaux L’eau de parfum #1 Parfum Trouve Emilio Pucci Miss Pucci O Boticario Floratta Sapphire