Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Flora by Gucci Eau de Toilette Gucci dla kobiet

Flora by Gucci Eau de Toilette Gucci dla kobiet

Mam: 21 Miałem: 28 Chcę: 17 Ukochany zapach: 1

Flora by Gucci Eau de Toilette Gucci dla kobiet Filmy
Flora by Gucci Eau de Toilette Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Eau de Toilette Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Eau de Toilette Gucci dla kobiet Zdjęcia

Flora by Gucci Eau de Toilette marki Gucci to kwiatowe perfumy dla kobiet. Flora by Gucci Eau de Toilette został wydany w 2009 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Firmenich. Nutami głowy są cytrusy, piwonia i mandarynka; nutami serca są osmantus i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i różowy pieprz.

Cytrusy Piwonia Mandarynka

Osmantus Róża

Drzewo sandałowe Paczula Różowy pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flora by Gucci Eau de Toilette by Gucci.

Madame in Love
Vera Wang

Flora by Gucci Eau de Toilette Recenzje Perfum

Lady_Daisy
Lady_Daisy

Bardzo ładny, kwiatowy zapach. Perfumy od Gucci'ego są moimi ulubieńcami, dlatego nie mogłam doczekać się testu słynnej Flory. Ale nie rozczarowałam się. To bardzo przyjemny, zwiewny zapach. Nie jest może wybitnie charakterny, ale ma w sobie klasę i urok. Wg mnie jest czymś pomiędzy Daisy M.Jacobsa, a Champs Elysees Guerlaina. Nie jest wybitnie trwały - ale widzę,że trwałość nie jest mocną stroną perfum od Gucciego. Jednak te 3-4 godziny ciągnie się mini ogonek i zapach ładnie o sobie przypomina. Trzeba się dopsikiwać, więc jak dla kogoś nie stanowi to problemu, to można się zaopatrzyć w mały flakon na wiosnę ;-)
Zaryzykuję nawet stwierdzenie, że można w ciemno brać, bo jest nieinwazyjny.

Rozterka
Rozterka

Gucci Flora to jeden z nielicznych lekkich zapachów w mojej kolekcji. Bardzo go lubię , bo wprowadza mnie w dobry humor. Jest bardzo kobiecy , nieskomplikowany , słodki , o wyraźnej kwiatowej , lekko świeżej nucie.
Znakomity na wiosne i lato. Wyczuwam w nim głownie piwonę , osmanusa , różę , odrobinę cytrusów i ciepłe drzewo sandałowe.
Nie zmienia się szczególnie na skórze , w końcowej fazie mocniej uwidacznia się pożmo.
Szzerze mówiąc bardziej lubię Florę rozpylac na włosy , dłużej zachowuje tą świeża, radosną słodycz.

Zakupowe okazje

Gucci Flora by Gucci eau de toilette tester for women 2.5 oz
Gucci Flora by Gucci eau de toilette tester for women 2.5 oz
Eau De Toilette 0.5oz
41.09 USD
Gucci Flora by Gucci Eau De Toilette for women 4x0.5 oz 4x Refill with Vaporizer
44.17 USD
Sephora.com, Inc.
61.00 USD
Gucci Flora By Gucci Eau de Toilette 1 oz Eau de Toilette Spray
Gucci Flora By Gucci Eau de Toilette 1 oz Eau de Toilette Spray

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flora by Gucci Eau de Toilette marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flora by Gucci Eau de Toilette marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Bvlgari Jasmin Noir Dolce&Gabbana The One Desire Giorgio Armani Armani Code for Women Lacoste Lacoste Pour Femme Calvin Klein Euphoria Cacharel LouLou Christian Dior J`adore Mauboussin Mauboussin Chanel Allure eau de parfum Priscilla Presley Indian Summer Givenchy Ange ou Demon Cartier Le Baiser Du Dragon Rihanna Nude Dolce&Gabbana The One Slava Zaitsev Maroussia Gucci Gucci Guilty Moschino Cheap & Chic I Love Love Yves Saint Laurent Parisienne Christian Dior Midnight Poison Estée Lauder Youth-Dew