Marki » F-H » kwiatowo - wodne « Grupy

Flora by Gucci Eau Fraiche Gucci dla kobiet

Flora by Gucci Eau Fraiche Gucci dla kobiet

wodny
Flora by Gucci Eau Fraiche Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Eau Fraiche Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Eau Fraiche Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Eau Fraiche Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Eau Fraiche Gucci dla kobiet Zdjęcia

Flora by Gucci Eau Fraiche marki Gucci to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Flora by Gucci Eau Fraiche został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, kumkwat, mandarynka i piwonia; nutami serca są osmantus, róża, nuty zielone i nuty wodne; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i różowy pieprz.

Bergamotka Cytryna Amalfi Kumkwat Mandarynka Piwonia

Osmantus Róża Nuty zielone Nuty wodne

Drzewo sandałowe Paczula Różowy pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flora by Gucci Eau Fraiche by Gucci.

Flora by Gucci Eau Fraiche Recenzje Perfum

Rozan
Rozan

Kilka razy podchodziłam do testów. Niestety, wciąż te same doznania. Moja skóra najmocniej wybija paczulę (w jej najtrudniejszym wydaniu). Mój nos jest drażniony ziołową nutą. Czuję wyraźnie łodygi i liście. Kwiecie, cytrusy, to wszystko skrywa się w tle, orzeźwiając i osładzając kompozycję, jednak paczula pozostaje na prowadzeniu. Radzę testy globalne.

Trwałość i projekcja dobra.

Evellinnee
Evellinnee

Lekki, piękny, zmysłowy, subtelny i trwały. Słysze wiele komplementów gdy go używam. Nikogo nie drażni. Idealny na cieple wiosenne dni i lato. Przechodzi ze skory na ubrania, które bardzo długo pachną. Bardzo polecam!

Krupczatka
Krupczatka

Miało być świeżo, cytrusowo, zielono... Miały być cytrusy, róże i piwonie... Zapach jest tak lekki i zwiewny, że praktycznie nie czuję nic. Troszkę cytrynki... I to na tyle. A szkoda, bo dużo sobie obiecywałam, czytając skład.

kpnz
kpnz

Reklama Flory jest piękna. Bardzo zmysłowa. Natomiast zawartość flakonika o wiele lepsza w wersji Fraiche. Zapach zdecydowanie lżejszy, ale też pozbawiony duszącego wydźwięku, podejrzewam osmantusa. Nadal on tu jest, ale w dawce znacznie przychlniejszej dla nosa. Poza tym myślę, że Fraiche to idealny elegancko-casualowy zapach na wiosnę, ewentualnie lato. Łagodny, ale wyczuwalny. Subtelny w sposób nowoczesny, drażniący i zalotny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Flora by Gucci Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Flora by Gucci Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flora by Gucci Eau Fraiche marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flora by Gucci Eau Fraiche marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chance Eau Fraiche Chloe L`Eau de Chloe Moschino Moschino Funny! Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Gucci Gucci Guilty Intense DSQUARED² She Wood Crystal Creek Wood Chanel Allure eau de parfum Dolce&Gabbana Rose The One Donna Karan DKNY Be Delicious Chanel Chance Eau de Toilette Thierry Mugler Alien Essence Absolue Versace Versense Chanel Chance Eau Tendre Donna Karan DKNY Chanel Cristalle Eau de Parfum Chloe Chloe Eau de Toilette Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette Clinique Clinique Happy Chloe Chloe Roses De Chloe