Marki » F-H » kwiatowo - wodne « Grupy

Flora by Gucci Eau Fraiche Gucci dla kobiet

Flora by Gucci Eau Fraiche Gucci dla kobiet

wodny
Flora by Gucci Eau Fraiche Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Eau Fraiche Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Eau Fraiche Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Eau Fraiche Gucci dla kobiet Zdjęcia Flora by Gucci Eau Fraiche Gucci dla kobiet Zdjęcia

Flora by Gucci Eau Fraiche marki Gucci to kwiatowo - wodne perfumy dla kobiet. Flora by Gucci Eau Fraiche został wydany w 2011 roku. Nutami głowy są bergamotka, cytryna amalfi, kumkwat, mandarynka i piwonia; nutami serca są osmantus, róża, nuty zielone i nuty wodne; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i różowy pieprz.

Bergamotka Cytryna Amalfi Kumkwat Mandarynka Piwonia

Osmantus Róża Nuty zielone Nuty wodne

Drzewo sandałowe Paczula Różowy pieprz

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Flora by Gucci Eau Fraiche by Gucci.

Flora by Gucci Eau Fraiche Recenzje Perfum

Rozan
Rozan

Czuję ziemistą, męskawą paczulę z odrobiną cytrusów. Po dłuższej chwili dołączają kwiaty, osładzając kompozycję. Układa się różnie, czasem na pierwszy plan wybija się paczula, innym razem chowa się za słodyczą kwiatów (wtedy podoba mi się najbardziej). Delikatne, jednak wyraziste. Trwałość i projekcja przeciętna.

Evellinnee
Evellinnee

Lekki, piękny, zmysłowy, subtelny i trwały. Słysze wiele komplementów gdy go używam. Nikogo nie drażni. Idealny na cieple wiosenne dni i lato. Przechodzi ze skory na ubrania, które bardzo długo pachną. Bardzo polecam!

Krupczatka
Krupczatka

Miało być świeżo, cytrusowo, zielono... Miały być cytrusy, róże i piwonie... Zapach jest tak lekki i zwiewny, że praktycznie nie czuję nic. Troszkę cytrynki... I to na tyle. A szkoda, bo dużo sobie obiecywałam, czytając skład.

kpnz
kpnz

Reklama Flory jest piękna. Bardzo zmysłowa. Natomiast zawartość flakonika o wiele lepsza w wersji Fraiche. Zapach zdecydowanie lżejszy, ale też pozbawiony duszącego wydźwięku, podejrzewam osmantusa. Nadal on tu jest, ale w dawce znacznie przychlniejszej dla nosa. Poza tym myślę, że Fraiche to idealny elegancko-casualowy zapach na wiosnę, ewentualnie lato. Łagodny, ale wyczuwalny. Subtelny w sposób nowoczesny, drażniący i zalotny.

Flora by Gucci Eau Fraiche by Gucci 3.44 out of 5 based on 20 ratings and 4 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Flora by Gucci Eau Fraiche, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Flora by Gucci Eau Fraiche, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Flora by Gucci Eau Fraiche marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Flora by Gucci Eau Fraiche marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Chanel Chance Eau Fraiche Dolce&Gabbana D&G Anthology L`Imperatrice 3 Chloe L`Eau de Chloe Gucci Gucci Guilty Intense DSQUARED² She Wood Crystal Creek Wood Moschino Moschino Funny! Donna Karan DKNY Be Delicious Versace Versense Chanel Chance Eau Tendre Chanel Allure eau de parfum Chanel Cristalle Eau de Parfum Dolce&Gabbana Rose The One Chloe Chloe Eau de Toilette Gucci Flora by Gucci Gorgeous Gardenia Chloe Chloe Roses De Chloe Gucci Flora by Gucci Eau de Toilette Clinique Clinique Happy Chanel Chance Eau de Toilette Guerlain La Petite Robe Noir Masaki Matsushima Masaki Shiro