Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Envy Me 2 Gucci dla kobiet

Envy Me 2 Gucci dla kobiet

Envy Me 2 Gucci dla kobiet Zdjęcia Envy Me 2 Gucci dla kobiet Zdjęcia Envy Me 2 Gucci dla kobiet Zdjęcia

Envy Me 2 marki Gucci to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Envy Me 2 został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są olej pomarańczowy, fiołek i płatki magnolii; nutami serca są róża bułgarska i heliotrop; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Olej pomarańczowy Fiołek Płatki magnolii

Róża bułgarska Heliotrop

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Envy Me 2 by Gucci.

Envy Me 2 Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Envy Me 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Envy Me 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Envy Me 2 marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Envy Me 2 marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Christian Lacroix Nuit Serge Lutens Ambre Sultan Yves Saint Laurent Opium Avon Passion Dance Guerlain Samsara Eau de Parfum Jennifer Lopez Glow after Dark Penhaligon`s Tralala Bond No 9 Chinatown Thierry Mugler Womanity Liqueurs de Parfum L`Erbolario Meharees L`Artisan Parfumeur La Chasse aux Papillons Nina Ricci Les Belles de Ricci Delice d`Epices Hugo Boss Boss Woman Parfum d`Empire Ambre Russe Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Givenchy Organza Indecence Thierry Mugler Womanity Christian Dior Dolce Vita Estée Lauder Sensuous Noir Cacharel LouLou