Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Envy Me 2 Gucci dla kobiet

Envy Me 2 Gucci dla kobiet

Envy Me 2 Gucci dla kobiet Zdjęcia Envy Me 2 Gucci dla kobiet Zdjęcia Envy Me 2 Gucci dla kobiet Zdjęcia

Envy Me 2 marki Gucci to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Envy Me 2 został wydany w 2006 roku. Nutami głowy są olej pomarańczowy, fiołek i płatki magnolii; nutami serca są róża bułgarska i heliotrop; nutami bazy są drzewo sandałowe, paczula i wanilia.

Olej pomarańczowy Fiołek Płatki magnolii

Róża bułgarska Heliotrop

Drzewo sandałowe Paczula Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Envy Me 2 by Gucci.

Envy Me 2 Recenzje Perfum

Envy Me 2 by Gucci 2.67 out of 5 based on 16 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gucci Envy Me 2, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gucci Envy Me 2, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Envy Me 2 marki Gucci. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Envy Me 2 marki Gucci reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Christian Lacroix Nuit Serge Lutens Ambre Sultan Yves Saint Laurent Opium Avon Passion Dance Guerlain Samsara Eau de Parfum Jennifer Lopez Glow after Dark Bond No 9 Chinatown Penhaligon`s Tralala L`Erbolario Meharees Hugo Boss Boss Woman Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Givenchy Organza Indecence Christian Dior Dolce Vita Thierry Mugler Womanity Estée Lauder Sensuous Noir Cacharel LouLou Guerlain Shalimar Parfum Initial Thierry Mugler Mirror Mirror Collection -  Miroir des Envies E. Coudray Jacinthe Et Rose Givenchy Les Parfums Mythiques - Organza Indecence