Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Shem - el- Nessim Grossmith dla kobiet

Shem - el- Nessim Grossmith dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 3

Shem - el- Nessim Grossmith dla kobiet Zdjęcia Shem - el- Nessim Grossmith dla kobiet Zdjęcia

Shem - el- Nessim marki Grossmith to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Trevor Nicholl. Nutami głowy są bergamotka i neroli; nutami serca są geranium, jaśmin, róża, ylang-ylang i korzeń irysa; nutami bazy są piżmo, paczula, cedr, drzewo sandałowe, heliotrop i wanilia.

Bergamotka Neroli

Geranium Jaśmin Róża Ylang-ylang Korzeń irysa

Piżmo Paczula Cedr Drzewo sandałowe Heliotrop Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shem - el- Nessim by Grossmith.

L'Heure Bleue

Shem - el- Nessim Recenzje Perfum

Pudrowy szypr bardzo przypominający L'Heure Bleue, ale jednak nie tak aksamitny. Liczyłam na to, że będzie bardziej kremowy i miękki, jednak na mnie to głównie mało słodki szypr, z niewielką ilością pudrowego irysa. Trwałość bardzo dobra.

zielona
zielona

Kilka dni temu miałam okazję poznać niezwykłą historię perfum Grossmith i powąchać kilka "staroci" oraz nowe, odświeżone kompozycje. Ku mojemu zaskoczeniu w jednej z nich z miejsca się zakochałam :)

Znacie Habanitę? Shem el Nessim to właśnie te klimaty.
Na wskroś kobiecy, mocny i gęsty od samego początku. Odrobinka zieloności [nie trawiastej, tylko kwaskowo-gorzkiej] zostaje szybko pochłonięta przez duszny [w tym przypadku to komplement], pudrowy [jak w poprzednim nawiasie] akord kwiatów. Piękny ylang-ylang i jaśmin, ekhm, niemordujący irys, charakterystyczna upudrzona róża i kremowa, waniliowo-żywiczna głębia. Po kilku[nastu!] godzinach puder ulatuje, zostawiając waniliowo-zwierzęcą bazę bazy.
I. TA. TRWAŁOŚĆ. Nieskończona. Zapach stapia się ze skórą po prostu genialnie, tętni ciepłem i ultrakobiecością.
Choć muszę dopisać, że w zależności od skóry potrafi się bardzo różnie układać, czegoś tak kapryśnego jeszcze nie wąchałam - na mnie był habanitowo-shalimarowy, ale potrafił zmienić się w szypr lub mydlane kwiaty... Widocznie mnie bardzo polubił ^^

Pożądam! Nad dziesiątką bym się nawet nie zastanawiała, bo nie dość że zapach doprowadza mnie do szaleństwa, to jeszcze ma taki piękny i przeuroczy flakonik *-*

P.S. Zerknęłam na ceny na luckyscent. OUCH. Love hurts...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Grossmith Shem - el- Nessim, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Grossmith Shem - el- Nessim, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shem - el- Nessim marki Grossmith. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shem - el- Nessim marki Grossmith reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Parfum d`Empire Eau Suave Menard L'eau de Kasaneka Yves Rocher Shafali Fleur Rare Laura Biagiotti Venezia Yves Rocher Yria Comme des Garcons Wonderwood Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Bvlgari BLV L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) Rance 1795 Rue Rance Eau Superbe Calvin Klein Eternity Summer 2009 Gabriela Sabatini Devotion Bvlgari Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Rochas Fleur d`Eau Yves Rocher Ode a L`Amour Passionnement Balenciaga Le Dix Perfume Hermes Elixir des Merveilles Givenchy Organza Annayake Miyako