Marki » F-H » kwiatowo - drzewno - piżmowe « Grupy

Shem - el- Nessim Grossmith dla kobiet

Shem - el- Nessim Grossmith dla kobiet

Mam: 1 Chcę: 2

Shem - el- Nessim Grossmith dla kobiet Zdjęcia Shem - el- Nessim Grossmith dla kobiet Zdjęcia

Shem - el- Nessim marki Grossmith to kwiatowo - drzewno - piżmowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Trevor Nicholl. Nutami głowy są bergamotka i neroli; nutami serca są geranium, jaśmin, róża, ylang-ylang i korzeń irysa; nutami bazy są piżmo, paczula, cedr, drzewo sandałowe, heliotrop i wanilia.

Bergamotka Neroli

Geranium Jaśmin Róża Ylang-ylang Korzeń irysa

Piżmo Paczula Cedr Drzewo sandałowe Heliotrop Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Shem - el- Nessim by Grossmith.

L'Heure Bleue

Shem - el- Nessim Recenzje Perfum

Pudrowy szypr bardzo przypominający L'Heure Bleue, ale jednak nie tak aksamitny. Liczyłam na to, że będzie bardziej kremowy i miękki, jednak na mnie to głównie mało słodki szypr, z niewielką ilością pudrowego irysa. Trwałość bardzo dobra.

zielona
zielona

Kilka dni temu miałam okazję poznać niezwykłą historię perfum Grossmith i powąchać kilka "staroci" oraz nowe, odświeżone kompozycje. Ku mojemu zaskoczeniu w jednej z nich z miejsca się zakochałam :)

Znacie Habanitę? Shem el Nessim to właśnie te klimaty.
Na wskroś kobiecy, mocny i gęsty od samego początku. Odrobinka zieloności [nie trawiastej, tylko kwaskowo-gorzkiej] zostaje szybko pochłonięta przez duszny [w tym przypadku to komplement], pudrowy [jak w poprzednim nawiasie] akord kwiatów. Piękny ylang-ylang i jaśmin, ekhm, niemordujący irys, charakterystyczna upudrzona róża i kremowa, waniliowo-żywiczna głębia. Po kilku[nastu!] godzinach puder ulatuje, zostawiając waniliowo-zwierzęcą bazę bazy.
I. TA. TRWAŁOŚĆ. Nieskończona. Zapach stapia się ze skórą po prostu genialnie, tętni ciepłem i ultrakobiecością.
Choć muszę dopisać, że w zależności od skóry potrafi się bardzo różnie układać, czegoś tak kapryśnego jeszcze nie wąchałam - na mnie był habanitowo-shalimarowy, ale potrafił zmienić się w szypr lub mydlane kwiaty... Widocznie mnie bardzo polubił ^^

Pożądam! Nad dziesiątką bym się nawet nie zastanawiała, bo nie dość że zapach doprowadza mnie do szaleństwa, to jeszcze ma taki piękny i przeuroczy flakonik *-*

P.S. Zerknęłam na ceny na luckyscent. OUCH. Love hurts...

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Grossmith Shem - el- Nessim, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Grossmith Shem - el- Nessim, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Shem - el- Nessim marki Grossmith. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Shem - el- Nessim marki Grossmith reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Karl Lagerfeld Sun Moon Stars Menard L'eau de Kasaneka Annayake Miyako Yves Rocher Shafali Fleur Rare Laura Biagiotti Venezia Hermes Elixir des Merveilles Comme des Garcons Wonderwood Yves Rocher Yria Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin Bvlgari BLV L`Occitane en Provence The Vert a la Menthe (Green Tea with Mint) Rance 1795 Rue Rance Eau Superbe Calvin Klein Eternity Summer 2009 Bvlgari Bvlgari Eau Parfumee au The Vert Extreme Givenchy Organza Gabriela Sabatini Devotion Rochas Fleur d`Eau Yves Rocher Ode a L`Amour Passionnement Balenciaga Le Dix Perfume Donna Karan DKNY