Marki » F-H » orientalno - fougere « Grupy

Phul - Nana Grossmith dla kobiet

Phul - Nana Grossmith dla kobiet

Phul - Nana Grossmith dla kobiet Zdjęcia Phul - Nana Grossmith dla kobiet Zdjęcia

Phul - Nana marki Grossmith to orientalno - fougere perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Trevor Nicholl. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza i neroli; nutami serca są geranium, tuberoza i ylang-ylang; nutami bazy są paczula, benzoes, cedr, drzewo sandałowe, opoponaks, fasolka tonka i wanilia.

Bergamotka Pomarańcza Neroli

Geranium Tuberoza Ylang-ylang

Paczula Benzoes Cedr Drzewo sandałowe Opoponaks Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Phul - Nana by Grossmith.

Phul - Nana Recenzje Perfum

Początek jest cytrusowo – kwaśny, wytrawny, nieco ziołowy, bardzo mocno wyczuwalne jest też geranium.
Później zaczynają dominować przyprawy, kojarzące się trochę z indyjskim sklepem oraz paczula.

Bardzo dobry zapach – nie znam niestety pierwotnej wersji z 1891 roku – ale nowa odsłona ma wyraźny klimat retro. To taki orientalno – ziołowy szypr, trącący lekko myszką. Trwałość bardzo dobra.

vertigo
vertigo

To jest rasowy, niesamowicie intensywny oriental fougere.
Ogromne ilości tonki, ylang, ambry i geranium.
Bardzo ekspansywny.
Całościowo to ostre aromaty roślinne na słodkiej orientalnej bazie.

Dla mnie - za dużo.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Grossmith Phul - Nana, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Grossmith Phul - Nana, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Phul - Nana marki Grossmith. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Phul - Nana marki Grossmith reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Jil Sander Background Puma Flowing Man Jean Patou Patou pour Homme Joop! Wolfgang Joop By Kilian A Taste of Heaven Clive Christian X for Men Montale Sliver Aoud Nicole Farhi Homme Fragrances of Ireland Patrick Cale Fragranze d’Autore Preludio d'Oriente Yves Saint Laurent La Nuit de L`Homme Le Parfum Azzaro Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux