Marki » F-H » orientalno - fougere « Grupy

Phul - Nana Grossmith dla kobiet

Phul - Nana Grossmith dla kobiet

Phul - Nana Grossmith dla kobiet Zdjęcia Phul - Nana Grossmith dla kobiet Zdjęcia

Phul - Nana marki Grossmith to orientalno - fougere perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Trevor Nicholl. Nutami głowy są bergamotka, pomarańcza i neroli; nutami serca są geranium, tuberoza i ylang-ylang; nutami bazy są paczula, benzoes, cedr, drzewo sandałowe, opoponaks, fasolka tonka i wanilia.

Bergamotka Pomarańcza Neroli

Geranium Tuberoza Ylang-ylang

Paczula Benzoes Cedr Drzewo sandałowe Opoponaks Fasolka tonka Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Phul - Nana by Grossmith.

Phul - Nana Recenzje Perfum

Początek jest cytrusowo – kwaśny, wytrawny, nieco ziołowy, bardzo mocno wyczuwalne jest też geranium.
Później zaczynają dominować przyprawy, kojarzące się trochę z indyjskim sklepem oraz paczula.

Bardzo dobry zapach – nie znam niestety pierwotnej wersji z 1891 roku – ale nowa odsłona ma wyraźny klimat retro. To taki orientalno – ziołowy szypr, trącący lekko myszką. Trwałość bardzo dobra.

vertigo
vertigo

To jest rasowy, niesamowicie intensywny oriental fougere.
Ogromne ilości tonki, ylang, ambry i geranium.
Bardzo ekspansywny.
Całościowo to ostre aromaty roślinne na słodkiej orientalnej bazie.

Dla mnie - za dużo.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Grossmith Phul - Nana, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Grossmith Phul - Nana, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Phul - Nana marki Grossmith. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Phul - Nana marki Grossmith reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Roberto Cavalli Roberto Cavalli Black Lancome Hypnôse Homme Christian Dior Eau Noire Police Wings Pour Homme David & Victoria Beckham Intimately Beckham Night for Men Givenchy Givenchy Play Intense Menard Menard for Men Charriol Charriol Men Playboy Playboy Vegas Pascal Morabito Or Black Black Phoenix Alchemy Lab Dorian Azzaro Azzaro pour Homme Elixir Bois Precieux