Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Hasu-no-Hana Grossmith dla kobiet

Hasu-no-Hana Grossmith dla kobiet

Miałem: 1

Hasu-no-Hana Grossmith dla kobiet Zdjęcia Hasu-no-Hana Grossmith dla kobiet Zdjęcia

Hasu-no-Hana marki Grossmith to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Richard Melchio. Nutami głowy są bergamotka i gorzka pomarańcza; nutami serca są irys, jaśmin, ylang-ylang, mech dębowy, esencja różana i lotos; nutami bazy są wetyweria, drzewo sandałowe, paczula, cedr virginia i fasolka tonka.

Bergamotka Gorzka pomarańcza

Irys Jaśmin Ylang-ylang Mech dębowy Esencja różana Lotos

Wetyweria Drzewo sandałowe Paczula Cedr Virginia Fasolka tonka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Hasu-no-Hana by Grossmith.

Hasu-no-Hana Recenzje Perfum

Blablabla123
Blablabla123

No ,wyraźnie stare perfumy musiały zagłuszać braki w higienie... Jesli receptura trzyma sie od XIX w niezmieniona, to wyraźnie to tu czuć. Jest siarczyście ziołowy. To tak jak wchodzimy do przychodni i od razu czuć, gdzie jest gabinet stomatologiczny. Tu jest podobna nuta. U dentysty odpowiada za to wrażenie "dentysty" olejek gozdzikowy zawarty w jednym z leków. I tak odbieram te perfumy, klasyczna róża z olejkiem gozdzikowym (czyli z zapachem gabinetu stomatologicznego). Az kręci w nosie! Ani trochę słodko. Pozniej jakby dochodziły do głosu przyprawy, kardamon, imbir moze ? Róża po godzinie rozsiadła sie na całego. Ciagle kręci w nosie, ciagle nie słodko, a ziołowo. Zapach krystalicznie higieniczny(wiem, ze to nic nie mowi o zapachu, ale tak mi sie skojarzyło)nic go nie obciąża, jest taki na wysokich obrotach cały czas, nie osiada i nie układa sie, nie robi sie przytulny. Końcówka zapachu po kilku godzinach idzie w kierunku róży od Montale, choc ciagle w ziołach, ciagle ostry. Projekcja początkowo potworna, pozniej blisko , trwałość dobra.
Nawet niezły, wyróżniający sie niewątpliwie, w sumie nie mogłabym tak pachnieć, za ziołowy, za ostry.
Poznany dzieki perfumerii Q M.
Signature scent dla dentystów ;)

Szypr w starym stylu. Przede wszystkim mnóstwo paczuli, z dużą ilością mchu dębowego i wetiweru. Całość jest nieco kwaśna i wytrawna, z biegiem czasu odrobinę się zmydla. Bardzo podobny do Tabu. Trwałość rewelacyjna.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Grossmith Hasu-no-Hana, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Grossmith Hasu-no-Hana, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Hasu-no-Hana marki Grossmith. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Hasu-no-Hana marki Grossmith reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Jil Sander Jil Sander Scent 79 Woman Celine Magic Estée Lauder Private Collection Jasmin White Moss Roberto Capucci Capucci de Capucci Bruno Acampora Prima T Jean Patou Adieu Sagesse Giorgio Valenti Rose Noire Brut Parfums Prestige Babe Sisley Eau du Soir 2010 Faberlic Sleza Yurate Courreges Empreinte Stefano Canturi Canturi