Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Amelia Grossmith dla kobiet

Amelia Grossmith dla kobiet

Amelia Grossmith dla kobiet Zdjęcia

Amelia marki Grossmith to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Amelia został wydany w 2012 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Trevor Nicholl. Nutami głowy są neroli i osmantus; nutami serca są róża, jaśmin, piwonia i ambra; nutami bazy są paczula, drzewo sandałowe, wetyweria i piżmo kaszmirowe.

Neroli Osmantus

Róża Jaśmin Piwonia Ambra

Paczula Drzewo sandałowe Wetyweria Piżmo kaszmirowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Amelia by Grossmith.

Amelia Recenzje Perfum

Słodkie, lekko skisłe owoce wymieszane z paczulą, w tle bardzo delikatna, szyprowa goryczka. Ogólnie nic ciekawego – nietrwały, bliskoskórny i nudny.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Grossmith Amelia, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Grossmith Amelia, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Amelia marki Grossmith. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Amelia marki Grossmith reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowo - kwiatowe
Hermes 24 Faubourg Trussardi Donna Trussardi La Perla La Perla Sisley Eau de Campagne Ralph Lauren Pure Turquoise Sisley Eau du Soir 2007 Lancome Hypnose Senses Paco Rabanne La Nuit DSH Perfumes Parfum de Grasse Tokyo Milk Parfumarie Curiosite Lapsang Su Chong Faberlic Alatau Alviero Martini Urban Safari Woman