Marki » F-H » aromatyczne « Grupy

Tara Mantra Gri Gri Parfums dla mężczyzn

Tara Mantra Gri Gri Parfums dla mężczyzn

agarowy
Tara Mantra Gri Gri Parfums dla mężczyzn Zdjęcia Tara Mantra Gri Gri Parfums dla mężczyzn Zdjęcia

Tara Mantra marki Gri Gri Parfums to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Tara Mantra został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anaïs Biguine. Nutami głowy są szafran, kardamon i asafetyda; nutami serca są paczula i kminek; nutami bazy są lotos, jaśmin i agar (oud).

Szafran Kardamon Asafetyda

Paczula Kminek

Lotos Jaśmin Agar (oud)

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Tara Mantra by Gri Gri Parfums.

Tara Mantra Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gri Gri Parfums Tara Mantra, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gri Gri Parfums Tara Mantra, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Tara Mantra marki Gri Gri Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Tara Mantra marki Gri Gri Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Burberry Burberry Summer for Men Parfums DelRae Eau Illuminee La Perla Grigioperla Attitude Etienne Aigner Aigner Black Icedrops for Men Aubusson Aubusson Man in Blue Odori Tabacco Jardin de France Naturelle Animale Chaleur d`Animale pour Homme Jaguar Jaguar for Men Adidas Adidas Sport Fever Yosh U4eahh! 2.43 Clarins Eau des Jardins