Marki » F-H » aromatyczne « Grupy

Moko Maori Gri Gri Parfums dla mężczyzn

Moko Maori Gri Gri Parfums dla mężczyzn

Moko Maori Gri Gri Parfums dla mężczyzn Zdjęcia Moko Maori Gri Gri Parfums dla mężczyzn Zdjęcia

Moko Maori marki Gri Gri Parfums to aromatyczne perfumy dla mężczyzn. Są to nowe perfumy, Moko Maori został wydany w 2016 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Anaïs Biguine. Nutami głowy są trawa i len; nutami serca są paproć, manuka i kowhai; nutami bazy są porost i kanuka.

Trawa Len

Paproć Manuka Kowhai

Porost Kanuka

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Moko Maori by Gri Gri Parfums.

Moko Maori Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gri Gri Parfums Moko Maori, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gri Gri Parfums Moko Maori, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Moko Maori marki Gri Gri Parfums. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Moko Maori marki Gri Gri Parfums reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy aromatyczne
Avon Blue Rush Kenneth Cole Kenneth Cole New York Men Sarah Horowitz Parfums Perfect Hope Acca Kappa White Moss Hugo Boss Hugo Create Limited Edition Boadicea the Victorious The Exclusives Intuitive Ayala Moriel Lovender Jean Paul Gaultier Le Male Summer 2010 Norma Kamali Lavande Truefitt & Hill 1805 Laurence Dumont Eau de Cologne - Lavander Solinotes Musc