Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sphinx Hommage a Greta Garbo Gres dla kobiet

Sphinx Hommage a Greta Garbo Gres dla kobiet

Sphinx Hommage a Greta Garbo Gres dla kobiet Zdjęcia

Sphinx Hommage a Greta Garbo marki Gres to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Salamagne. Nutami głowy są yuzu, brzoskwinia i liczi; nutami serca są lotos, róża i piwonia; nutami bazy są piżmo, paczula i cedr virginia.

Yuzu Brzoskwinia Liczi

Lotos Róża Piwonia

Piżmo Paczula Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sphinx Hommage a Greta Garbo by Gres.

Spring Flower

Sphinx Hommage a Greta Garbo Recenzje Perfum

vertigo
vertigo

Po nazwie "Sphinx" i hołdzie dla Grety Garbo spodziewałam się zapachu mocnego, przyprawowego, lub jakiegoś gęstego szypru. Nic bardziej mylnego!

Sphinx to delikatny, dyskretny, kwiatowo-owocowo-wodny zapach. Prym wiodą: liczi, lotos i piwonia. Wyczuwalna jest też róża, inne owoce i odrobina czystego piżma w bazie. Zapach mało oryginalny i trudny do zapamiętania, ale dla mnie też tego nie wart. Chyba nawet wielbiciele tej grupy zapachowej mogliby być rozczarowani.

Sphinx Hommage a Greta Garbo by Gres 3.00 out of 5 based on 6 ratings and 1 user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gres Sphinx Hommage a Greta Garbo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gres Sphinx Hommage a Greta Garbo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sphinx Hommage a Greta Garbo marki Gres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sphinx Hommage a Greta Garbo marki Gres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Always Maurer & Wirtz Mustang Woman Paco Rabanne Ultraviolet Colours of Summer Esteban Folie de Figue By Kilian Prelude to Love Jeanne Arthes Romantic biehl parfumkunstwerke pc01 Pupa Yes Silver Acqua di Stresa Acqua di Stresa Crazylibellule and the Poppies Poule de Luxe Vanilla Fruit Sorbet Sage Machado Garnet Jeanne Arthes Boum Cherry