Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Sphinx Hommage a Greta Garbo Gres dla kobiet

Sphinx Hommage a Greta Garbo Gres dla kobiet

Sphinx Hommage a Greta Garbo Gres dla kobiet Zdjęcia

Sphinx Hommage a Greta Garbo marki Gres to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Salamagne. Nutami głowy są yuzu, brzoskwinia i liczi; nutami serca są lotos, róża i piwonia; nutami bazy są piżmo, paczula i cedr virginia.

Yuzu Brzoskwinia Liczi

Lotos Róża Piwonia

Piżmo Paczula Cedr Virginia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Sphinx Hommage a Greta Garbo by Gres.

Spring Flower
Life for Her

Sphinx Hommage a Greta Garbo Recenzje Perfum

Nan
Nan

Sphinx to doskonała ilustracja określenia „zwyklak”, o którym toczy się właśnie rozmowa na forum naszego portalu. Przynajmniej w mojej ocenie, bo dla mnie zwyklak to zapach codzienny, dla każdego, niekontrowersyjny, niewyróżniający się. Nie twierdzę, że to coś złego, takie zapachy też są potrzebne, niemniej dla poszukiwaczy nowych wrażeń, którzy wąchali już prawie wszystko i mało co jest w stanie ich zaskoczyć będzie to zapach po prostu nudny.

Sphinx należy do kategorii kwiatowo-owocowej i ryzykując, że na moją głowę posypią się gromy stwierdzam, że w tej kategorii zwyklaków jest przypuszczalnie najwięcej. Perfumy są lekkie, świeże, słodkawe, chłodne w odbiorze, miłe dla nosa, nie zmęczą nosicielki ani jej otoczenia. Jest to ładne połączenie nut kwiatowych i owocowych na podstawie z białego piżma, gdzie nic szczególnie nie wybija się na pierwszy plan. Będą niezłym wyborem, jeżeli chcemy kupić perfumy na prezent komuś, kto nie jest perfumowym maniakiem, ale po prostu lubi ładnie pachnieć i jest mu w zasadzie obojętne co to takiego, byleby nie było „duszące”. Sphinx duszący nie jest na pewno, zaręczam. Nada się dla każdej grupy wiekowej i na każdą porę roku i okazję jako zwieńczenie porannej toalety.

Inną sprawą jest połączenie takiego zapachu z osobą jednej z najbardziej niezwykłych aktorek w historii X muzy - Gretą Garbo, Białym Płomieniem Szwecji, osobą tyleż utalentowaną, co tajemniczą. Tak zwyczajny zapach jako hołd dla tak nietuzinkowej postaci to trochę dziwny pomysł.

2017
vertigo
vertigo

Po nazwie "Sphinx" i hołdzie dla Grety Garbo spodziewałam się zapachu mocnego, przyprawowego, lub jakiegoś gęstego szypru. Nic bardziej mylnego!

Sphinx to delikatny, dyskretny, kwiatowo-owocowo-wodny zapach. Prym wiodą: liczi, lotos i piwonia. Wyczuwalna jest też róża, inne owoce i odrobina czystego piżma w bazie. Zapach mało oryginalny i trudny do zapamiętania, ale dla mnie też tego nie wart. Chyba nawet wielbiciele tej grupy zapachowej mogliby być rozczarowani.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gres Sphinx Hommage a Greta Garbo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gres Sphinx Hommage a Greta Garbo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Sphinx Hommage a Greta Garbo marki Gres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Sphinx Hommage a Greta Garbo marki Gres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Puma Puma Create Avon Treselle Seduction Yllozure Yllozureole Love Passport Rosy Sky L`Occitane en Provence Cherry (Cerisier) Christina Aguilera Inspire Avon Urban Flowers New York Calypso St. Barth Lily Paul Sebastian Funky Sexy Cool Donna Karan DKNY Delicious Candy Apples Juicy Berry Benetton Benetton Rosso Woman Aloha Beauty Hawaiian Plumeria