Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pastel de Gres Gres dla kobiet

Pastel de Gres Gres dla kobiet

Miałem: 5 Chcę: 1

tuberozowy

Pastel de Gres marki Gres to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak frezja, kolendra, brzoskwinia, wetyweria, cedr, róża, tuberoza, cyklamen, konwalia, fasolka tonka i paczula.

Frezja Kolendra Brzoskwinia Wetyweria Cedr Róża Tuberoza Cyklamen Konwalia Fasolka tonka Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pastel de Gres by Gres.

Pastel de Gres Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gres Pastel de Gres, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gres Pastel de Gres, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pastel de Gres marki Gres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pastel de Gres marki Gres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Versace Bright Crystal Benetton Benetton White Night Woman Byredo Pulp Comptoir Sud Pacifique Cool Tropic Turqouise Rampage Blue Eyes Jeanne Arthes Lovely Sweet Sixteen B Never Too Busy To Be Beautiful Love Fragrance Harajuku Lovers Harajuku Lovers Sunshine Cuties Love Victoria`s Secret Pure Seduction Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Flowers Bourjois Clin d'Oeil Porte Bonheur Yves Rocher Folies de Saisons Ivresse d'Ete