Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Pastel de Gres Gres dla kobiet

Pastel de Gres Gres dla kobiet

tuberozowy

Pastel de Gres marki Gres to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Perfumy zawierają takie składniki, jak frezja, kolendra, brzoskwinia, wetyweria, cedr, róża, tuberoza, cyklamen, konwalia, fasolka tonka i paczula.

Frezja Kolendra Brzoskwinia Wetyweria Cedr Róża Tuberoza Cyklamen Konwalia Fasolka tonka Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pastel de Gres by Gres.

Pastel de Gres Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gres Pastel de Gres, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gres Pastel de Gres, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pastel de Gres marki Gres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pastel de Gres marki Gres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Avon Dreamlife Bouquet Yllozure Yllozureole Agatha Ruiz de la Prada Gotas de Color Bath and Body Works Sweet Pea Christian Dior J`Adore Summer Fragrance Emanuel Ungaro Ungaro Party S.T. Dupont S.T. Dupont Rose John Richmond John Richmond Eau de Parfum Koto Parfums L`Elixir de Selenia So...? So...? Shop until u drop Acorelle Orchidee Blanche Yves Rocher Folies de Saisons Le Nez au Vent au Printemps