Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

Pastel de Cabotine Gres dla kobiet

Pastel de Cabotine Gres dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

Pastel de Cabotine marki Gres to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. Pastel de Cabotine został wydany w 1996 roku. Perfumy zawierają takie składniki, jak kolendra, frezja, brzoskwinia, jaśmin, jabłko, wetyweria, cedr i róża.

Kolendra Frezja Brzoskwinia Jaśmin Jabłko Wetyweria Cedr Róża

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Pastel de Cabotine by Gres.

Pastel de Cabotine Recenzje Perfum

Pastel de Cabotine by Gres 4.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gres Pastel de Cabotine, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gres Pastel de Cabotine, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Pastel de Cabotine marki Gres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Pastel de Cabotine marki Gres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Sergio Tacchini O-Zone Woman Sergio Tacchini Tous Violet Marc O`Polo Marc O`Polo Pure Morning Woman Jo Malone Red Roses Marilyn Miglin Pheromone Boadicea the Victorious Delicate Shiseido Murasaki Daisy Fuentes Dianoche Ocean Night IKKS Ikks Woman Jean Patou Vacances Bath House Serenite Strange Invisible Perfumes Fair Verona