Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Mythos Hommage a Greta Garbo Gres dla kobiet

Mythos Hommage a Greta Garbo Gres dla kobiet

Mythos Hommage a Greta Garbo Gres dla kobiet Zdjęcia

Mythos Hommage a Greta Garbo marki Gres to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Amandine Marie. Nutami głowy są pomarańcza, czarna porzeczka, czerwone jabłko i ananas; nutami serca są frezja, róża i piwonia; nutami bazy są piżmo, irys i drzewo sandałowe.

Pomarańcza Czarna porzeczka Czerwone jabłko Ananas

Frezja Róża Piwonia

Piżmo Irys Drzewo sandałowe

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Mythos Hommage a Greta Garbo by Gres.

Baby Doll

Mythos Hommage a Greta Garbo Recenzje Perfum

amanda
amanda

Delikatniutki , eteryczny zapach z powiewem świeżości , takiej wiosennej lekkiej i radosnej .
Naprawdę ciężko wyodrębnić mi coś konkretnie , ponieważ po aplikacji dość szybko ulatniają się ze skóry , jedynie w swoim otoczeniu wyczuwam te świetliste lekkie powiewy kwiatowo owocowe , szkoda , że nie jest zapachem ciut intensywniejszym i dłużej trzymającej się właścicielki .

Tam
Tam

Dobra propozycja na ciepłą wiosnę i lato. Lekkie, niezobowiązujące, radosne, optymistyczne. Mam słabość do czarnej porzeczki, więc otwarcie, choć trwa krótko, sprawia mi wiele radości. W nim ładnie łączy się ona z lekko cierpką pomarańczą. Później delikatny mix frezji i piwonii nie przytłacza, ale delikatnie tańczy na skórze. Niestety nie czuję róży, ale to dla mnie nie nowina, po prostu róża nie lubi mojej skóry.

Potwierdzam krótki żywot zapachu, na mnie około dwóch godzin, co może mieć także swoje zalety, gdy kogoś mocniejsze i dłużej trzymające się zapachy nużą.

Kompozycja jest poprawna, dobra do pracy w pomieszczeniach zamkniętych, gdzie nie wypada ukręcać nosa innym pracownikom mocniejszymi produkcjami, zamknięta w klasycznie urodziwym flakonie.

Ważna informacja dla pań - perfumy nie są barwione, są kryształowo przezroczyste, więc nie ma obaw o barwienie ubrań.

EJo
EJo

Dostałam kilka gratisowych próbek, wszystkie zużyłam próbując dokopać się dna zapachu ;) Znika ze mnie w zastraszającym tempie, po chwili od aplikacji nie czuję właściwie nic. Początek to rzeczywiście porzeczka, jabłko i fajna, cierpkawa pomarańcza. Następnie nie jestem w stanie wyodrębnić pozostałych nut - może trochę frezji i piwonii, róży absolutnie nie wyczuwam. Później jest jeszcze gorzej - Mythos na mojej skórze nie przypomina już zapachu, znikając po 15 minutach. Zostaje jedynie tyle ile uzyskałabym myjąc się perfumowanym mydełkiem. Szkoda.

gardenia
gardenia

Ale się zdziwiłam,jak po pierwszym psiknięciu poczułam owocową świeżość i lekkość.Czerwone jabłko,czarna porzeczka,trochę ananasa i odrobinka nut cytrynowych tworzą soczyste i świeże wejście.Dalej zapach przechodzi w nuty kwiatowe,frezja,róża i coraz więcej pudrowego irysa zbliżją do dość mydlanej bazy,na szczęście wyczuwam piżmo i trochę sandałowca,więc nie jest zbyt mdło.
Elegancki,kwiatowy,z owocowym otwarciem,bardzo dobrej jakości zapach.
Naprawdę go lubię.W sumie nic nadzwyczajnego,ale ma w sobie coś przyjemnego.No i ta nazwa,fajnie,że nie jest ciężko,gęsto i retro.Przełamanie stereotypu,mrugnięcie okiem,mitu nie trzeba przecież zawsze odbierać tak strasznie poważnie.Myślę,że Greta byłaby zadowolona,że kojarzona jest z taką niezobowiązujaca,elegancką i nowoczesną kompozycją.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gres Mythos Hommage a Greta Garbo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gres Mythos Hommage a Greta Garbo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Mythos Hommage a Greta Garbo marki Gres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Mythos Hommage a Greta Garbo marki Gres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Christian Dior J`adore Adoration en or Limited Edition Lanvin Eclat d’Arpège Summer 2007 L`Artisan Parfumeur Premier Figuier Rampage Rampage Giorgio Beverly Hills Giorgio Beverly Hills Blue Victoria`s Secret Pure Seduction Corine de Farme Witch Hay Lin DSH Perfumes Bridesmaid Paco Rabanne Lady Million Victoria`s Secret Endless Love Lord`s Jester Heracles Laila Bagge You Rock