Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

My Passion Hommage a Marlene Dietrich Gres dla kobiet

My Passion Hommage a Marlene Dietrich Gres dla kobiet

Mam: 6 Miałem: 3

cynamonowy
My Passion Hommage a Marlene Dietrich Gres dla kobiet Zdjęcia My Passion Hommage a Marlene Dietrich Gres dla kobiet Zdjęcia My Passion Hommage a Marlene Dietrich Gres dla kobiet Zdjęcia My Passion Hommage a Marlene Dietrich Gres dla kobiet Zdjęcia My Passion Hommage a Marlene Dietrich Gres dla kobiet Zdjęcia My Passion Hommage a Marlene Dietrich Gres dla kobiet Zdjęcia

My Passion Hommage a Marlene Dietrich marki Gres to kwiatowe perfumy dla kobiet. My Passion Hommage a Marlene Dietrich został wydany w 2007 roku. My Passion Hommage a Marlene Dietrich stworzyli Jean-Christophe Herault i Sidonie Lancesseur. Nutami głowy są czerwone jabłko, cynamon i konwalia; nutą serca jest kwiat pomarańczy; nutami bazy są ambra, wanilia i piżmo.

Czerwone jabłko Cynamon Konwalia

Kwiat pomarańczy

Ambra Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about My Passion Hommage a Marlene Dietrich by Gres.

My Passion Hommage a Marlene Dietrich Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gres My Passion Hommage a Marlene Dietrich, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gres My Passion Hommage a Marlene Dietrich, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum My Passion Hommage a Marlene Dietrich marki Gres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu My Passion Hommage a Marlene Dietrich marki Gres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Yves Saint Laurent Paris Cacharel Anais Anais Elizabeth Taylor White Diamonds Lancome Magie Noire Yves Saint Laurent Nu Lancome Cuir de Lancome (La Collection Fragrances) Pierre Balmain Vent Vert Salvador Dali Salvador Dali Alexander McQueen My Queen Yves Saint Laurent Yvresse (Champagne) Clinique Aromatics Elixir Guerlain Mitsouko Eau de Toilette L`Occitane en Provence Néroli & Orchidée Michael Kors Michael Kors White Laura Biagiotti Biagiotti Due Donna Gres My Dream Hommage a Marlene Dietrich Salvador Dali Daliflor L`Occitane en Provence Fleur d’Or & Acacia Estée Lauder Sensuous Noir Jean Patou Joy