Marki » F-H » szyprowe « Grupy

My Life Hommage a Marlene Dietrich Gres dla kobiet

My Life Hommage a Marlene Dietrich Gres dla kobiet

My Life Hommage a Marlene Dietrich Gres dla kobiet Zdjęcia My Life Hommage a Marlene Dietrich Gres dla kobiet Zdjęcia My Life Hommage a Marlene Dietrich Gres dla kobiet Zdjęcia My Life Hommage a Marlene Dietrich Gres dla kobiet Zdjęcia My Life Hommage a Marlene Dietrich Gres dla kobiet Zdjęcia My Life Hommage a Marlene Dietrich Gres dla kobiet Zdjęcia

My Life Hommage a Marlene Dietrich marki Gres to szyprowe perfumy dla kobiet. My Life Hommage a Marlene Dietrich został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Salamagne. Nutami głowy są kwiat pomarańczy, wisteria, różowy grejpfrut i rum; nutami serca są jaśmin, heliotrop i cedr; nutami bazy są labdanum, drzewo sandałowe, paczula, benzoes i wetyweria.

Kwiat pomarańczy Wisteria Różowy grejpfrut Rum

Jaśmin Heliotrop Cedr

Labdanum Drzewo sandałowe Paczula Benzoes Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about My Life Hommage a Marlene Dietrich by Gres.

My Life Hommage a Marlene Dietrich Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gres My Life Hommage a Marlene Dietrich, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gres My Life Hommage a Marlene Dietrich, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum My Life Hommage a Marlene Dietrich marki Gres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu My Life Hommage a Marlene Dietrich marki Gres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Avon Perceive for Men Halston Halston Z Shiseido Zen Original Royal Copenhagen Royal Copenhagen Comme des Garcons H&M Daniel Vaudd Mens Rea Parfums Bleu English Blazer Long Lost Perfume Crepe de Chine Atelier Cologne Trefle Pur Olivina Napa Valley Cielo Helena Rubinstein Courant Le Labo Poudre D’Orient