Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Grain de Folie Gres dla kobiet

Grain de Folie Gres dla kobiet

Grain de Folie Gres dla kobiet Zdjęcia

Grain de Folie marki Gres to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Grain de Folie został wydany w 1999 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są lima, klementynka, akord zieleni, kumkwat i rabarbar; nutami serca są jaśmin, piwonia, tuberoza, bazylia i goryczka; nutami bazy są ambra, fasolka tonka, mech, piżmo, wanilia i mimoza.

Lima Klementynka Akord zieleni Kumkwat Rabarbar

Jaśmin Piwonia Tuberoza Bazylia Goryczka

Ambra Fasolka tonka Mech Piżmo Wanilia Mimoza

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Grain de Folie by Gres.

Grain de Folie Recenzje Perfum

Arttemiss
Arttemiss

Otwarcie: umieram z zachwytu! Oda na cześć wiosny, sonata na cześć lata, wygrywane na limonce, kumkwacie i naręczach rabarberu jak na harfie. Akord zielony, mięta pieprzowa zmieszana z bazylią, mięta ścinana na wieczorne mojito, wietrzyk w ciepły poranek. Perfumy jak od wiosny do pełni lata: gdy zieleń nie jest ani jasna, ani ciemna sierpniowym upałem. Ich mocna, charakterna głowa serce mi skradła i nie pozwala o sobie zapomnieć. A do niej - w rozwinięciu - dochodzi mimoza z odrobiną różnorakich kwiatów, bardzo chłodnych i zroszonych wodą (chociaż żadnych konkretnych).

Tak mogła by pachnieć bogini Flora. Zapach zaczyna się o poranku a kończy gdy słońce minie zenit i powoli czuć wzmagający, gorący dzień. Gdy pojawia się mech dębowy soczystość zaczyna lekko zanikać, a gdy zapach umiera, pojawia się piżmo i wtedy czar pryska. Nie jest to bowiem piżmo wysokich lotów, ani też takie starszej daty, uzupełniające bazę. To jest piżmo z prania wzięte, bardzo współczesne niestety i jest to ten moment, który wyraźnie w Grain zgrzyta. Trochę szkoda, ale co tam - zawsze można na nowo się przepsikać cofając czas do poranku zapachu, poranku w ogrodzie Flory.

Trwałość i projekcja przeciętne.

perfumeholic88
perfumeholic88

Iście zielony zapach bez grama owoców, słodyczy czy nawet kwiatów ( na mnie rzecz jasna) Mam skojarzenie z liścmi pomidora i porzeczki rozcieranymi w dłoniach. To nie są moje klimaty i może dlatego nie polubiliśmy się.
Nuty zielone oraz bazylia i to niestety całą gębą. Dla mnie za dużo tu tej zieloności.
Z pewnością to dobry zapach dla miłośniczek gatunku na wiosnę i lato, a jako, że ja takową nie jestem także Grain de Folie nie jest dla mnie.

monika690
monika690

Przypuszczam , że zapach jest tak samo optymistyczny jak Cabotine. Grain de Folie jest praktycznie nieosiągalne nad czym ubolewam, bo nie poznam zapachu :(

Dorocinska
Dorocinska

Śliczny zapach, z bardzo wyraźną akacjową nutką, uroczy i oryginalny świezy zapach na lato.

mangos
mangos

Wspaniały zapach od Gres, szkoda,że już tak rzadko spotykane, cierpko- świeże, idealnie nadają się na cieplejszą porę roku.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gres Grain de Folie, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gres Grain de Folie, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Grain de Folie marki Gres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Grain de Folie marki Gres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Molinard Habanita Yves Rocher Neonatura Cocoon Kenzo Le Monde Est Beau L`Artisan Parfumeur Dzing! Donna Karan Black Cashmere Christian Dior Poison Vivienne Westwood Boudoir Guerlain Samsara Eau de Parfum Alexander McQueen Kingdom Christian Dior Dolce Vita John Galliano John Galliano Yves Saint Laurent Nu Revlon Ciara Guerlain Shalimar Salvador Dali Salvador Dali Serge Lutens Feminite du Bois Torrente L`Or de Torrente Giorgio Armani Gio Lancome Magie Noire Lubin Idole