Marki » F-H » szyprowo - kwiatowe « Grupy

Goddess Hommage a Greta Garbo Gres dla kobiet

Goddess Hommage a Greta Garbo Gres dla kobiet

cynamonowy
Goddess Hommage a Greta Garbo Gres dla kobiet Zdjęcia

Goddess Hommage a Greta Garbo marki Gres to szyprowo - kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Salamagne. Nutami głowy są kardamon, mandarynka i Śliwka; nutami serca są jaśmin, cynamon i heliotrop; nutami bazy są drzewo sandałowe, mech dębowy, ambra i wanilia.

Kardamon Mandarynka Śliwka

Jaśmin Cynamon Heliotrop

Drzewo sandałowe Mech dębowy Ambra Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Goddess Hommage a Greta Garbo by Gres.

Goddess Hommage a Greta Garbo Recenzje Perfum

Tam
Tam

Moim zdaniem jest to najlepszy produkt z serii poświęconej Grecie Garbo. Układają się miękko i cicho, łagodnie..Projekcja przyskórna, dyskretna. Poprawne do codziennego noszenia.
Spodziewałam się po serii poświęconej Wielkiej Grecie perfum bardziej drapieżnych i tajemniczych, a tu widzę przytulność i wdzięczną naiwność wielkookiej Amelii Poulain z filmu Amelia.

Bardzo lubię te perfumy, rozczulają mnie, gdybyż jeszcze były nieco trwalsze.

amanda
amanda

Kardamonu nie potrafię się doszukać , jeśli już znajdują sie tu nuty przyprawowe to naprawdę w bardzo delikatnym ledwo "namacalnym" wydaniu pięknie połączone ze słodyczą heliotropu.
Z lekko owocowych nut , niezbyt słodkiej raczej słodko kwaskowatej całkowicie jeszcze niedojrzałej śliwki zapach zaczyna ewoluować w kierunku słodko kwiatowym.
Jaśmin jest raczej zdominowany przez królujący tutaj słodziutki dość intensywny heliotrop sowicie rozdający swój aromatyczny zapach .
Lecz nie ma tu żadnego przekombinowania z nadmiarem heliotropowych kiści . Jest przyjemna umiarkowana słodycz przyprószona cynamonem wanilią .
Zapach jest z rodzaju bardziej przytulnych , osobistych niż emanujących głośnym wyrazem .

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gres Goddess Hommage a Greta Garbo, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gres Goddess Hommage a Greta Garbo, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Goddess Hommage a Greta Garbo marki Gres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Goddess Hommage a Greta Garbo marki Gres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Gres Cabochard Rochas Femme Rochas Thierry Mugler B*Men Gres Cabotine Chanel Cristalle Eau de Toilette Givenchy Organza Givenchy Pi Cartier Must de Cartier Lalique Perles De Lalique Christian Dior Dune Lalique Hommage a L'Homme Guerlain Habit Rouge Eau de Toilette Laura Biagiotti Venezia 2011 Joop! Joop! Femme Givenchy Amarige Burberry Burberry Women Shiseido Zen Cacharel LouLou Lancome Cuir de Lancome (La Collection Fragrances) Jessica Simpson Fancy Nights