Marki » F-H » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Caline Sweet Appeal Gres dla kobiet

Caline Sweet Appeal Gres dla kobiet

Miałem: 1

Caline Sweet Appeal marki Gres to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Caline Sweet Appeal został wydany w 2007 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Nathalie Lorson. Nutami głowy są nuty owocowe, kumkwat i neroli; nutami serca są jaśmin, heliotrop i biała czekolada; nutami bazy są piżmo, drzewo sandałowe i paczula.

Nuty owocowe Kumkwat Neroli

Jaśmin Heliotrop Biała czekolada

Piżmo Drzewo sandałowe Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caline Sweet Appeal by Gres.

Caline Sweet Appeal Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gres Caline Sweet Appeal, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gres Caline Sweet Appeal, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caline Sweet Appeal marki Gres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caline Sweet Appeal marki Gres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Lolita Lempicka Lolita Lempicka Lolita Lempicka Transcendant Sin Laura Mercier Eau Gourmande Marrons Glaces Pussy Deluxe Pussy Deluxe Velvet Kitten Bourjois Clin d'Oeil Sweet Kiss Demeter Fragrance HOTKISS Girly Girl Deborah Frutti Rossi Escada Desire Me O Boticario Linked She April Aromatics Heart Chakra Oil O Boticario Egeo Dolce Pamela Anderson Malibu Day