Marki » F-H » kwiatowo - owocowo - gourmand « Grupy

Caline Night Gres dla kobiet

Caline Night Gres dla kobiet

Miałem: 2

Caline Night marki Gres to kwiatowo - owocowo - gourmand perfumy dla kobiet. Caline Night został wydany w 2006 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Perfumy zawierają takie składniki, jak piżmo, jaśmin, drzewo sandałowe, paczula, wanilia, mandarynka, róża, czerwone jabłko, Śliwka i pralina.

Piżmo Jaśmin Drzewo sandałowe Paczula Wanilia Mandarynka Róża Czerwone jabłko Śliwka Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caline Night by Gres.

Caline Night Recenzje Perfum

Caline Night by Gres 5.00 out of 5 based on 2 ratings and user reviews

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gres Caline Night, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gres Caline Night, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caline Night marki Gres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caline Night marki Gres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - owocowo - gourmand
Kylie Minogue Sweet Darling Estée Lauder Pleasures Delight Pilar & Lucy To Twirl All Girly Avril Lavigne Black Star Voluspa Cocoa Tamarind Gale Hayman Delicious Chocolate O Boticario Egeo Dolce Revlon Reflections Carol`s Daughter Mary J. Blige My Life La Maison de la Vanille Vanahe Parfums de Coeur Body Fantasies Vampire Cacharel Amor Amor Absolu