Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Caline Blooming Moments Gres dla kobiet

Caline Blooming Moments Gres dla kobiet

Caline Blooming Moments Gres dla kobiet Zdjęcia Caline Blooming Moments Gres dla kobiet Zdjęcia

Caline Blooming Moments marki Gres to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Caline Blooming Moments został wydany w 2010 roku. Caline Blooming Moments stworzyli Thomas Fontaine i Henri Bergia. Nutami głowy są różowy pieprz, mandarynka, grejpfrut, jabłko, gruszka i cytryna; nutami serca są cyklamen, jaśmin wodny, frezja, korzeń irysa, brzoskwinia i geranium; nutami bazy są paczula, piżmo, benzoes, malina i mech dębowy.

Różowy pieprz Mandarynka Grejpfrut Jabłko Gruszka Cytryna

Cyklamen Jaśmin wodny Frezja Korzeń irysa Brzoskwinia Geranium

Paczula Piżmo Benzoes Malina mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caline Blooming Moments by Gres.

Caline Blooming Moments Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gres Caline Blooming Moments, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gres Caline Blooming Moments, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caline Blooming Moments marki Gres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caline Blooming Moments marki Gres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Boucheron Jaipur Clarins Par Amour Toujour Puma Woman Enrico Coveri Enrico Coveri MI06 Woman Bath and Body Works Sweet Pea Lulu Castagnette Luluforever Miya Shinma Sakura Compagnia Delle Indie Le Americhe Caribbean Fruits Biotherm Eau de Paradis Marc de la Morandiere Ayako Mary-Kate and Ashley Olsen One Victoria`s Secret Dream Angels Heavenly Stardust