Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Caline Gres dla kobiet

Caline Gres dla kobiet

Caline Gres dla kobiet Zdjęcia Caline Gres dla kobiet Zdjęcia Caline Gres dla kobiet Zdjęcia Caline Gres dla kobiet Zdjęcia Caline Gres dla kobiet Zdjęcia Caline Gres dla kobiet Zdjęcia

Caline marki Gres to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Caline został wydany w 2005 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Thierry Wasser. Nutami głowy są mandarynka, bluszcz, grejpfrut i jabłko; nutami serca są Śliwka, jaśmin, lotos i mimoza; nutami bazy są fasolka tonka, piżmo, wanilia i pralina.

Mandarynka Bluszcz Grejpfrut Jabłko

Śliwka Jaśmin Lotos Mimoza

Fasolka tonka Piżmo Wanilia Pralina

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Caline by Gres.

Caline Recenzje Perfum

Savanoja
Savanoja

To wcale nie są takie leciutkie i niewinne (jak początkowo sądziłam) perfumy. Nieustannie wyczuwam w nich bardzo ciekawy akord ziołowo-śliwkowo-grejpfrutowy, To taka przyjemnie drażniąca i pobudzająca szpileczka, która nie pozwala zostać zamuloną czy znudzoną słodyczą tych stricte owocowo-kwiatowych perfum. Pralinki? Może i są, ale naprawdę przyjemne, naturalne i bez paskudnego, plastikowego papierka. Ale przede wszystkim wyczuwam tu soczystość owoców ułożonych na zgrabnie dobranych kwiatach.
Flakonik 30 ml jest prześliczny, dopracowany, idealnie pasuje do zawartości. Jest zgrabnie, słodko, ale też z delikatnym pazurkiem ;)
Polecam jako poprawiacz nastroju w szarobure, jesienne i zimowe dni.
Parametry niestety tylko średnie, ale nie tragiczne. 2-3 godziny przeciętnej projekcji.

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gres Caline, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gres Caline, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Caline marki Gres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Caline marki Gres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

John Galliano John Galliano Lalique Amethyst Estée Lauder Sensuous Noir Guerlain Eau de Shalimar Givenchy Organza Indecence Oriflame M by Marcel Marongiu Agent Provocateur L'Agent Calvin Klein Obsession Moschino Moschino Funny! Givenchy Pi Thierry Mugler Alien Liqueur de Parfum Mauboussin Histoire d`Eau Guerlain Mahora Nina Ricci Nina Moschino Couture! Lolita Lempicka Si Lolita Avon Little Red Dress Guerlain Guerlain Shalimar Parfum Initial L'Eau Lalique Perles De Lalique Lolita Lempicka Lolita Lempicka Au Masculin