Marki » F-H » kwiatowe « Grupy

Cabotine Sensuelle Gres dla kobiet

Cabotine Sensuelle Gres dla kobiet

migdałowy
Cabotine Sensuelle Gres dla kobiet Zdjęcia

Cabotine Sensuelle marki Gres to kwiatowe perfumy dla kobiet. Twórcą kompozycji zapachowej jest Sidonie Lancesseur. Nutami głowy są tangeryna, brzoskwinia i migdał; nutami serca są goździk (roślina), jaśmin, gardenia i heliotrop; nutami bazy są wanilia, piżmo i paczula.

Tangeryna Brzoskwinia Migdał

Goździk (roślina) Jaśmin Gardenia Heliotrop

Wanilia Piżmo Paczula

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cabotine Sensuelle by Gres.

Cabotine Sensuelle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gres Cabotine Sensuelle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gres Cabotine Sensuelle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cabotine Sensuelle marki Gres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cabotine Sensuelle marki Gres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Hot Couture Escada Escada en Fleurs Avon Treselle Michael Kors Very Michael Kors Mandarina Duck Mandarina Duck Cute Pink Adidas Energy Game Reminiscence Etoile de Rem Novae Plus Papillon Neil Morris Rainflower Memo Jannat Elizabeth Arden Pretty Limited Edition Saffron James Le'a