Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cabotine Rose Gres dla kobiet

Cabotine Rose Gres dla kobiet

Cabotine Rose Gres dla kobiet Zdjęcia

Cabotine Rose marki Gres to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Cabotine Rose został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, mandarynka, kwiat wiśni i gruszka; nutami serca są piwonia, mimoza, tuberoza, kwiat pomarańczy, lilia, pieprz, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wetyweria i plumeria.

Czarna porzeczka Mandarynka Kwiat wiśni Gruszka

Piwonia Mimoza Tuberoza Kwiat pomarańczy Lilia Pieprz Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Wetyweria Plumeria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cabotine Rose by Gres.

Comedie Michel Klein

Cabotine Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gres Cabotine Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gres Cabotine Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cabotine Rose marki Gres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cabotine Rose marki Gres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jil Sander Sport for Women Giorgio Armani Summer Mania Eau Fraiche pour Femme Roberto Verino Verino Versace Versus Time For Pleasure Anna Sui Dolly Girl Gloria Vanderbilt V Oriflame Delice The Body Shop Cassis Rose Perfume Oil By Kilian Prelude to Love Ines de la Fressange Ines de la Fressange Rothenstein Deja Vu 2 Enrico Coveri Firenze