Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cabotine Rose Gres dla kobiet

Cabotine Rose Gres dla kobiet

Mam: 1 Miałem: 4

Cabotine Rose Gres dla kobiet Zdjęcia

Cabotine Rose marki Gres to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Cabotine Rose został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są czarna porzeczka, mandarynka, kwiat wiśni i gruszka; nutami serca są piwonia, mimoza, tuberoza, kwiat pomarańczy, lilia, pieprz, jaśmin i róża; nutami bazy są drzewo sandałowe, piżmo, wetyweria i plumeria.

Czarna porzeczka Mandarynka Kwiat wiśni Gruszka

Piwonia Mimoza Tuberoza Kwiat pomarańczy Lilia Pieprz Jaśmin Róża

Drzewo sandałowe Piżmo Wetyweria Plumeria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cabotine Rose by Gres.

Comedie Michel Klein

Cabotine Rose Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gres Cabotine Rose, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gres Cabotine Rose, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cabotine Rose marki Gres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cabotine Rose marki Gres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Jennifer Lopez Glow after Dark Oscar de la Renta Red Orchid L`Artisan Parfumeur Ananas Fizz Lotto Lotto Man Laura Mercier Eau Gourmande Violette Teo Cabanel Julia Ella Mikao Yujin Victoria`s Secret Secret Crush Les Petits Plaisirs Mure Mystique Gres Mythos Hommage a Greta Garbo Paco Rabanne Lady Million Gres Caline Tender Moments