Marki » F-H » « Grupy

Cabotine Green Summer Gres dla kobiet

Cabotine Green Summer Gres dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 4

Cabotine Green Summer marki Gres to perfumy dla kobiet. Cabotine Green Summer został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Marie Salamagne. Nutami głowy są czerwona pomarańcza, mandarynka, yuzu i gruszka; nutami serca są jaśmin, frezja i lotos; nutami bazy są piżmo, mech dębowy i cedr.

Czerwona pomarańcza Mandarynka Yuzu Gruszka

Jaśmin Frezja Lotos

Piżmo mech dębowy Cedr

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cabotine Green Summer by Gres.

Cabotine Green Summer Recenzje Perfum

Tam
Tam

Należy do kategorii moich bezpiecznych wiosenno-letnich psikaczy. Psikaczy, bo nie perfum, co oznacza, ze nie traktuję ich poważnie i się nad nimi specjalnie nie zastanawiam. Nie zachwycają i nie odrzucają, nie można przedawkować, bo projekcja słaba, a za dwie godziny można sięgać po inne, bo po Green Summer nie ma śladu.
Rzeczywiście bardzo niewiele w nich cytrusów, udają się w rejony drzewno-trawiaste, wyróżnić w nich poszczególne nuty jest trudno.Trafiły do mnie jako " ślepy zakup" podczas akcji poznajemy zapachy Cabotine i na jednym flakoniku znajomość się zakończy.
Po nosie, który zapach zamieszał spodziewałam się więcej.

Edytuję po trzech (!) latach:
byłam zbyt surowa dla tego zapachu. Może nie miałam cierpliwości, albo byłam w uszczypliwym nastroju :) Całkiem przyjazny jest to bowiem zapach pięknie komponujący się z soczystą zielenią czerwca jeszcze nie zmęczoną upałami lata. Daleki kuzyn Truth CK i niezrównanej Herba Fresca, zielenina łąk i wolnych szerokich przestrzeni. Gdyby tylko trwałość była nieco większa, towarzyszyłby mi każdej wiosny i wczesnego lata. Tymczasem trzeba dozować metodą " na helikoptera" i często, by czuć jego urodę. I na dzisiaj jest to główny zarzut.

Ciri
Ciri

Piękne...
Stanowczo zapach wiosenno-letni ale pomaga się zrelaksować również zimą
specjalnie nie wyczuwam w nim podanych nut zapachowych...
Dla mnie jest to zapach zerwanej latem zielonej szyszki sosnowej ociekającej żywicą
taki właśnie zielono-żywiczny z dodatkiem mchu

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gres Cabotine Green Summer, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gres Cabotine Green Summer, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cabotine Green Summer marki Gres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cabotine Green Summer marki Gres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy
Parfumerie Generale PG07 Cologne Grand Siecle Tremendous Tremendous Nooka Nooka Gendarme Mojo Crazylibellule and the Poppies ShanghaiJava Litchi Blossom Sean John I Am King Of The Night Julian Rouas Private Collection Demeter Fragrance Condensed Milk Histoires de Parfums 1889 Moulin Rouge Cinq Mondes Rituel de Bengalore L`Artisan Parfumeur Nuit de Tubereuse Linari Acqua Santa