Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

Cabotine Gold Gres dla kobiet

Cabotine Gold Gres dla kobiet

Mam: 2 Miałem: 3

Cabotine Gold Gres dla kobiet Zdjęcia Cabotine Gold Gres dla kobiet Zdjęcia Cabotine Gold Gres dla kobiet Zdjęcia

Cabotine Gold marki Gres to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Cabotine Gold został wydany w 2010 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Vincent Schaller. Nutami głowy są mandarynka, różowy pieprz i melon; nutami serca są jaśmin, gardenia tahitańska i piwonia; nutami bazy są wetyweria, paczula i ambra.

Mandarynka Różowy pieprz Melon

Jaśmin Gardenia tahitańska Piwonia

Wetyweria Paczula Ambra

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cabotine Gold by Gres.

Coco Mademoiselle

Gres Cabotine Gold Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Gres Cabotine Gold Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz
Gift Set 3.4oz
60.50 USD
Gres Cabotine Gold Coffret Eau De Toilette Spray 100ml 3.4oz Body Lotion 200ml 6.76oz 2pcs

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gres Cabotine Gold, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gres Cabotine Gold, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cabotine Gold marki Gres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cabotine Gold marki Gres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Oscar de la Renta Esprit d’Oscar Yves Saint Laurent Opium Moschino Toujours Glamour Lolita Lempicka Illusions Noires Si Lolita Eau de Minuit Bottega Veneta Bottega Veneta Thierry Mugler A*Men Pierre Balmain Vent Vert Moschino Moschino Cacharel LouLou Miraculum Pani Walewska Noir Givenchy Ysatis Yves Saint Laurent Paris Masaki Matsushima Masaki Shiro Cacharel Anais Anais Ted Lapidus Rumba Passion Montale Attar Robert Piguet Calypso Rochas Absolu Intense Simply Red Leonard Balahe Annayake Matsuri