Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Cabotine Bleu Gres dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 2

wodny
Cabotine Bleu Gres dla kobiet Zdjęcia

Cabotine Bleu marki Gres to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet. Cabotine Bleu został wydany w 2003 roku. Nutami głowy są kaktus i kwiat hibiskusa; nutami serca są kolendra, nagietek, nymfeida i konwalia; nutami bazy są gruszka, wetyweria, kwiat bawełny i białe piżmo.

Kaktus Kwiat hibiskusa

Kolendra Nagietek Nymfeida Konwalia

Gruszka Wetyweria Kwiat bawełny Białe piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cabotine Bleu by Gres.

Cabotine Bleu Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gres Cabotine Bleu, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gres Cabotine Bleu, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cabotine Bleu marki Gres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cabotine Bleu marki Gres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Courreges Courreges 2020 Givenchy My Givenchy Escada Escada S Mexx Mexx XX Wild Beaute Marketing Inc Nuzzle For Her Women Secret W`eau Garden Jeanne Arthes Rose Bonbon Jeanne Arthes Love Generation Pink Comptoir Sud Pacifique Princesse Muskat Krizia Fiori di Krizia Marbert Scarf Taormina Arno Sorel It Is