Marki » F-H » orientalno - fougere « Grupy

Cabaret Pour Homme Gres dla mężczyzn

Cabaret Pour Homme Gres dla mężczyzn

Cabaret Pour Homme Gres dla mężczyzn Zdjęcia Cabaret Pour Homme Gres dla mężczyzn Zdjęcia Cabaret Pour Homme Gres dla mężczyzn Zdjęcia

Cabaret Pour Homme marki Gres to orientalno - fougere perfumy dla mężczyzn. Cabaret Pour Homme został wydany w 2004 roku. Twórcą kompozycji zapachowej jest Pierre Bourdon. Nutami głowy są rozmaryn, ananas, kolendra, jagody jałowca, bazylia i bergamotka; nutami serca są lawenda, jaśmin i konwalia; nutami bazy są piołun, drzewo sandałowe, fasolka tonka, ambra, paczula, piżmo, goździk (przyprawa), mech dębowy i wetyweria.

Rozmaryn Ananas Kolendra Jagody jałowca Bazylia Bergamotka

Lawenda Jaśmin Konwalia

Piołun Drzewo sandałowe Fasolka tonka Ambra Paczula Piżmo Goździk (przyprawa) Mech dębowy Wetyweria

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Cabaret Pour Homme by Gres.

Cabaret Pour Homme Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gres Cabaret Pour Homme, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gres Cabaret Pour Homme, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Cabaret Pour Homme marki Gres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Cabaret Pour Homme marki Gres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - fougere
Guerlain Jicky Cerruti CerrutiSi Christian Dior Eau Noire Jacomo Jacomo de Jacomo Rouge Lacoste Lacoste Elegance Amouage Jubilation for Men Alfred Dunhill Dunhill London Borsalino Panama Elizabeth Arden Arden Men Sandalwood Stephanie de Saint-Aignan Un The Au Sahara D.S. & Durga $ Jean Paul Gaultier Le Male Terrible