Marki » F-H » szyprowe « Grupy

Air de Cabochard Gres dla kobiet

Air de Cabochard Gres dla kobiet

skórzany
Air de Cabochard Gres dla kobiet Zdjęcia Air de Cabochard Gres dla kobiet Zdjęcia Air de Cabochard Gres dla kobiet Zdjęcia Air de Cabochard Gres dla kobiet Zdjęcia

Air de Cabochard marki Gres to szyprowe perfumy dla kobiet. Air de Cabochard został wydany w 2000 roku. Air de Cabochard stworzyli Max Gavarry i Domitille Michalon. Perfumy zawierają takie składniki, jak nuty kwiatowe, przyprawy, skóra i mech dębowy.

Nuty kwiatowe Przyprawy Skóra mech dębowy

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Air de Cabochard by Gres.

Air de Cabochard Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gres Air de Cabochard, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gres Air de Cabochard, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Air de Cabochard marki Gres. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Air de Cabochard marki Gres reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy szyprowe
Comme des Garcons Comme des Garcons Chanel Pour Monsieur Geo. F. Trumper Curzon Cologne Mark Buxton English Breakfast Roja Dove Unspoken Bois 1920 Vento di Fiori Comme des Garcons H&M Le Jardin Retrouve Pour Homme Basile Basile Uomo Francesco Smalto Molto Smalto Guerlain Arsene Lupin Voyou Eau de Parfum Pierre Cardin Cardin