Marki » F-H » kwiatowo - owocowe « Grupy

Happily Ever After Grassroots dla kobiet i mężczyzn

Happily Ever After Grassroots dla kobiet i mężczyzn

Happily Ever After marki Grassroots to kwiatowo - owocowe perfumy dla kobiet i mężczyzn. Perfumy zawierają takie składniki, jak pomarańcza, tangeryna, liczi, malina, ylang-ylang, jaśmin, mięta, ogórek i bazylia.

Pomarańcza Tangeryna Liczi Malina Ylang-ylang Jaśmin Mięta Ogórek Bazylia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about Happily Ever After by Grassroots.

Happily Ever After Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Grassroots Happily Ever After, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Grassroots Happily Ever After, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum Happily Ever After marki Grassroots. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu Happily Ever After marki Grassroots reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Cindy Crawford Joyful Rochas Reflets d'Eau de Rochas Esprit Connect for Her Pierre Cardin Pierre Cardin pour Femme Lancome Lancome Tresor Eau Legere Sheer Oilily Papilon Eau Jeune Bleu Azur Miss Sixty Miss Jean Patou PanAme Oilily Lucky Girl Bjorn Borg Love All Crystal Blue Jeanne Arthes Sexy Me No2