Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

No 21 Sensuelle Grasse Au Parfum dla kobiet

No 21 Sensuelle Grasse Au Parfum dla kobiet

No 21 Sensuelle marki Grasse Au Parfum to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są róża i jaśmin; nutą bazy jest wanilia.

Cytrusy

Róża Jaśmin

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No 21 Sensuelle by Grasse Au Parfum.

No 21 Sensuelle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Grasse Au Parfum No 21 Sensuelle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Grasse Au Parfum No 21 Sensuelle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No 21 Sensuelle marki Grasse Au Parfum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No 21 Sensuelle marki Grasse Au Parfum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Thierry Mugler Angel Garden Of Stars - La Rose Angel Alexander McQueen Kingdom Summer Montale Oriental Flowers Tocca Cleopatra Demeter Fragrance HOTKISS Heart Breaker Fred Hayman 273 Rodeo Drive Marilyn Miglin Divine Jean Charles Brosseau Fleurs d`Ombre Bergamote Montana Parfum de Femme Moschino Toujours Glamour O Boticario Floratta Ruby Halloween Halloween Water Lily