Marki » F-H » orientalno - kwiatowe « Grupy

No 21 Sensuelle Grasse Au Parfum dla kobiet

No 21 Sensuelle Grasse Au Parfum dla kobiet

No 21 Sensuelle marki Grasse Au Parfum to orientalno - kwiatowe perfumy dla kobiet. Nutę głowy stanowi cytrusy; nutami serca są róża i jaśmin; nutą bazy jest wanilia.

Cytrusy

Róża Jaśmin

Wanilia

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about No 21 Sensuelle by Grasse Au Parfum.

No 21 Sensuelle Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Grasse Au Parfum No 21 Sensuelle, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Grasse Au Parfum No 21 Sensuelle, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum No 21 Sensuelle marki Grasse Au Parfum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu No 21 Sensuelle marki Grasse Au Parfum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Givenchy Organza Guerlain Nahema Paco Rabanne Ultraviolet Mandarina Duck Scarlet Rain Chantecaille Tiare Caron Nuit de Noel Crabtree & Evelyn Nantucket Briar Xerjoff Dhajala Essentially Me Fauve Moschino Toujours Glamour Romane Vida Wild Lotus Ulric de Varens Varens & Moi L'Amour