Marki » F-H » orientalno - waniliowe « Grupy

L’Eau Des Bastides Grasse Au Parfum dla kobiet

L’Eau Des Bastides Grasse Au Parfum dla kobiet

L’Eau Des Bastides marki Grasse Au Parfum to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są jagoda i pralina; nutami serca są paczula i kakao; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Jagoda Pralina

Paczula Kakao

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’Eau Des Bastides by Grasse Au Parfum.

L’Eau Des Bastides Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Grasse Au Parfum L’Eau Des Bastides, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Grasse Au Parfum L’Eau Des Bastides, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’Eau Des Bastides marki Grasse Au Parfum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’Eau Des Bastides marki Grasse Au Parfum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Hugo Boss Deep Red Comptoir Sud Pacifique Vanille Peach Comptoir Sud Pacifique Vanille Passion Comptoir Sud Pacifique Vanille Cannelle Guerlain Eau de Shalimar Laura Mercier Eau Gourmande Almond Coconut Montale Boise Vanille M. Micallef Note Vanillee Demeter Fragrance HOTKISS Sugar Addict IVR Swiss Group Eaudesalpes Vainilla & Fruta (RELAJANTE) Montale Chypre Vanille Farmacia SS. Annunziata Vaniglia del Madagascar