Marki » F-H » orientalno - waniliowe « Grupy

L’Eau Des Bastides Grasse Au Parfum dla kobiet

L’Eau Des Bastides Grasse Au Parfum dla kobiet

L’Eau Des Bastides marki Grasse Au Parfum to orientalno - waniliowe perfumy dla kobiet. Nutami głowy są jagoda i pralina; nutami serca są paczula i kakao; nutami bazy są wanilia i piżmo.

Jagoda Pralina

Paczula Kakao

Wanilia Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about L’Eau Des Bastides by Grasse Au Parfum.

L’Eau Des Bastides Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Grasse Au Parfum L’Eau Des Bastides, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Grasse Au Parfum L’Eau Des Bastides, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum L’Eau Des Bastides marki Grasse Au Parfum. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu L’Eau Des Bastides marki Grasse Au Parfum reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy orientalno - waniliowe
Comptoir Sud Pacifique Amour De Cacao Romea D`Ameor The Great Inca Priestesses Tonatto Profumi Magnifico Demeter Fragrance Hershey’s Milk Chocolate Kisses Demeter Fragrance Cinnamon Bun Demeter Fragrance Vanilla Ice Cream Les Petits Plaisirs Patchouli Envoutant Demeter Fragrance Gingerbread Laurence Dumont Creme Brulee Farmacia SS. Annunziata Cara Rituals No. 09 Vanilla & Sweet Orange Drops Yves Rocher Folies de Saisons L'Esprit Dans Les Etoiles En Hiver