Marki » F-H » kwiatowo - zielone « Grupy

On Stage Gosh dla kobiet

On Stage Gosh dla kobiet

Miałem: 1 Chcę: 1

On Stage Gosh dla kobiet Zdjęcia

On Stage marki Gosh to kwiatowo - zielone perfumy dla kobiet. On Stage został wydany w latach 1990's. Nutami głowy są grejpfrut, lima, pomarańcza, tangeryna, czerwone jabłko, melon, mango i liczi; nutami serca są róża, nuty zielone, frezja, lotos, tuberoza, konwalia, goździk (roślina), jaśmin, lilia, janowiec barwierski i imbir; nutami bazy są nuty drzewne i piżmo.

Grejpfrut Lima Pomarańcza Tangeryna Czerwone jabłko Melon Mango Liczi

Róża Nuty zielone Frezja Lotos Tuberoza Konwalia Goździk (roślina) Jaśmin Lilia Janowiec barwierski Imbir

Nuty drzewne Piżmo

Więcej o perfumach po angielsku / More in English language about On Stage by Gosh.

On Stage Recenzje Perfum

Ta strona zawiera informacje, recenzje, nuty perfumowe, zdjęcia, reklamy, plakaty i filmy dotyczące perfum Gosh On Stage, ale nie gwarantujemy poprawności wszystkich danych. Jeśli posiadasz więcej informacji o zapachu Gosh On Stage, możesz o nich nadmienić w recenzji perfum. Fragrantica posiada unikalny system klasyfikowania perfum On Stage marki Gosh. Możesz kliknąć na właściwą cechę pod głównym obrazkiem, określającą dany zapach. Dodatkowo znajdziesz odnośniki do stron zewnętrznych / sklepów online, ale Fragrantica nie posiada wpływu na ich zawartość. Nie ponosimy odpowiedzialności za to, co znajdziesz pod tymi linkami, ani za konsekwencje ich odwiedzin. Recenzje użytkowników zapachu On Stage marki Gosh reprezentują punkt widzenia poszczególnych osób, a nie opinie redakcji portalu Fragrantica.

Inne z grupy kwiatowo - zielone
Ralph Lauren Safari Van Cleef & Arpels Les Saisons Printemps Christian Dior Chris 1947 Air-Val International Disney Minnie 2005 Gai Mattiolo Be Sparkling Bath and Body Works Cucumber Melon Jardin de France Hassana Czech & Speake Mimosa Diptyque Eau de Lierre Lanvin Eclat d`Arpege Omnia Profumi Onice Faberlic Flower Fresh